Uliczne lampy solarne LED

Oferta lamp od SolarLED została przygotowana tak, aby spełnić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego w naszym sklepie można zamówić wysokiej jakości solarne lampy uliczne LED, z czego korzystają często między innymi instytucje miejskie, ale też firmy i osoby prywatne. Montaż jest niezwykle prosty, ze względu na to, że nie ma potrzeby podłączania się kablami do zewnętrznego źródła zasilania. Oferowane przez nas solarne lampy uliczne są w pełni samowystarczalne, a ponadto, posiadają łatwo demontowalną i wytrzymałą baterię (1500 cykli).

 

Uliczne lampy solarne

Lampa solarna Jupiter 6000 lumenów Lampa solarna Jupiter 6000 lumenów
Producent: SolarLED
Cena brutto:

4 357,00 zł

Cena netto: 3 542,28 zł

szt.
zobacz więcej
Lampa solarna Jupiter 8000  lumenów Lampa solarna Jupiter 8000 lumenów
Producent: SolarLED
Cena brutto:

4 999,00 zł

Cena netto: 4 064,23 zł

szt.
zobacz więcej
Lampa solarna YED 6000 lumenów Lampa solarna YED 6000 lumenów
Producent: SolarLED
Cena brutto:

3 799,00 zł

Cena netto: 3 088,62 zł

szt.
zobacz więcej
Lampa solarna YED 8000 lumenów Lampa solarna YED 8000 lumenów
Producent: SolarLED
Cena brutto:

6 500,00 zł

Cena netto: 5 284,55 zł

szt.
zobacz więcej
Lampa solarna Splix 8000 lumenów Lampa solarna Splix 8000 lumenów
Producent: SolarLED
Cena brutto:

3 900,00 zł

Cena netto: 3 170,73 zł

szt.
zobacz więcej
Lampa solarna Bengali 6800 lumenów Lampa solarna Bengali 6800 lumenów
Producent: SolarLED
Cena brutto:

4 499,00 zł

Cena netto: 3 657,72 zł

szt.
zobacz więcej
Lampa solarna Bengali 8800 lumenów Lampa solarna Bengali 8800 lumenów
Producent: SolarLED
Cena brutto:

5 299,00 zł

Cena netto: 4 308,13 zł

szt.
zobacz więcej
Lampa solarna Bengali 12800 lumenów Lampa solarna Bengali 12800 lumenów
Producent: SolarLED
Cena brutto:

6 199,00 zł

Cena netto: 5 039,84 zł

szt.
zobacz więcej
Lampa solarna Nomad 6800 lumenów Lampa solarna Nomad 6800 lumenów
Producent: SolarLED
Cena brutto:

10 299,00 zł

Cena netto: 8 373,17 zł

szt.
zobacz więcej
Lampa solarna Nomad 8800 lumenów Lampa solarna Nomad 8800 lumenów
Producent: SolarLED
Cena brutto:

12 299,00 zł

Cena netto: 9 999,19 zł

szt.
zobacz więcej
 Lampa solarna Nomad 12800 lumenów Lampa solarna Nomad 12800 lumenów
Producent: SolarLED
Cena brutto:

14 299,00 zł

Cena netto: 11 625,20 zł

szt.
zobacz więcej
Lampa solarna Nomad 14800 lumenów Lampa solarna Nomad 14800 lumenów
Producent: SolarLED
Cena brutto:

19 999,00 zł

Cena netto: 16 259,35 zł

szt.
zobacz więcej
Lampa solarna Nomad 16800 lumenów Lampa solarna Nomad 16800 lumenów
Producent: SolarLED
Cena brutto:

21 999,00 zł

Cena netto: 17 885,37 zł

szt.
zobacz więcej
Lampa solarna Zayon 40 Lampa solarna Zayon 40
Producent: SolarLED
Cena brutto:

4 790,00 zł

Cena netto: 3 894,31 zł

szt.
zobacz więcej
Lampa solarna Zayon 50 Lampa solarna Zayon 50
Producent: SolarLED
Cena brutto:

5 950,00 zł

Cena netto: 4 837,40 zł

szt.
zobacz więcej
Lampa solarna Zayon 60 Lampa solarna Zayon 60
Producent: SolarLED
Cena brutto:

6 550,00 zł

Cena netto: 5 325,20 zł

szt.
zobacz więcej

Solarne lampy uliczne LED – szeroka oferta dla firm, instytucji i klientów indywidualnych

Nasze solarne lampy uliczne LED zamawiają organizacje samorządowe, przedsiębiorstwa oraz klienci indywidualni. Dbamy o to, by w każdym z naszych urządzeń znalazły się wysokiej klasy układy i rozwiązania, które pozwolą na ich użytkowanie przez długie lata bez konieczności naprawy czy wymiany części.

 

W kwestii pozyskiwania energii elektrycznej coraz częściej rozglądamy się za ekonomicznymi rozwiązaniami. Nic dziwnego, prąd drożeje z roku na rok. Stąd na popularności zyskuje pozyskiwanie energii ze słońca. Nasz sklep oferuje nowoczesne uliczne lampy solarne, które łączą w sobie energooszczędną technologię LED z fotowoltaiką. Oferujemy także oświetlenie solarne uliczne LED dla indywidualnych klientów: do ogrodu, na parkingi, uliczki osiedli, drogi dojazdowe, gdzie nie ma odpowiedniego oświetlenia. Co ważne, w dobrze nasłonecznionych terenach, lampy uliczne solarne mogą wyprzeć tradycyjne oświetlenie.

 

Najczęściej zadawane pytania o lampy solarne w technologii LED

 

1. Jak działają solarne lampy uliczne LED?

Solarne lampy uliczne dostępne w naszej ofercie wykorzystują energię elektryczną uzyskiwaną z modułów solarnych podczas słonecznych dni, a następnie magazynują ją w wydajnej baterii. Taka energia jest następnie wykorzystywana do oświetlania wybranych partii terenu po zmroku. Zastosowanie specjalistycznych modułów solarnych nie wymaga instalacji sieci kablowej.

2. Czym charakteryzują się wasze lampy uliczne?

Oferujemy tylko profesjonalne lampy solarne LED uliczne, które bazują na w pełni bezpiecznej dla środowiska energii elektrycznej uzyskiwanej z promieni słonecznych. Instalujemy w nich nowoczesne panele fotowoltaiczne oraz pojemne akumulatory, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w każdych warunkach atmosferycznych, ponieważ zmagazynowana energia pozwala im świecić nawet kilka dni.

3. Czym charakteryzują się LEDy?

Nasze oświetlenie solarne uliczne LED wyposażone jest w LEDy, czyli diody elektroluminescencyjne, znane ze swoich właściwości energooszczędnych. Rozwiązania te pobierają średnio aż 80% prądu mniej niż ich tradycyjne odpowiedniki. Są one także znacznie bardziej trwałe, a do ich wykonania nie wykorzystuje się materiałów szkodliwych dla środowiska naturalnego.

4. W jaki sposób można zapłacić za solarne lampy uliczne?

Klienci mogą zapłacić za solarne lampy uliczne LED tradycyjnym przelewem na konto bankowe, przelewem online lub za pobraniem, czyli gotówką u kuriera dostarczającego zamówione produkty.

5. Jaki jest czas i koszt dostawy produktów?

W przypadku posiadania lampy na magazynie czas dostawy to zazwyczaj max. 3 dni robocze, natomiast jej koszt jest uzależniony od specyfiki zamówienia. Ma na niego wpływ nie tylko waga wybranych produktów, ale także wybrana opcja przesyłki. Dokładne informacje klienci znajdą na stronie dostawy.

6. Czy wasze produkty objęte są gwarancją?

Każda lampa solarna znajdująca się w naszej ofercie jest objęta gwarancją producenta, w ramach której możliwe jest dokonywanie napraw urządzenia. Długość jej trwania uzależniona jest od wybranego modelu oraz jego mocy.

7. Jak wygląda u was proces zwrotów i reklamacji?

Każdy klient ma 14 dni na zwrot zakupionego towaru. W tym celu musi wypełnić dostępny na tej podstronie formularz oraz odesłać go wraz z zamówionymi produktami. Reklamacje naszych solarnych lamp ulicznych LED rozpatrujemy indywidualnie.

Uliczne oświetlenie solarne LED - jak działa?

 

Lampy solarne LED (czyli lampy na baterie słoneczne), bez względu na to, czy chodzi o oferowane w tej kategorii lampy solarne uliczne, czy dostępne w naszym asortymencie lampy do obiektów przemysłowych lub latarnie solarne LED, takie jak latarnia solarna Adara 1500, pobierają energię słoneczną za pomocą panelu fotowoltaicznego. Jest on zazwyczaj wykonany z krzemu lub innego tworzywa PV. Urządzenia działają na zasadzie półprzewodników, z zastosowaniem specjalnych złącz. To one tworzą konstrukcję z jonów dodatnich z elektronami i jonów ujemnych z tak zwanymi "dziurami". Tego rodzaju półprzewodniki są odseparowane od siebie warstwą zaporową w postaci jonów dodatnich i ujemnych. Jeśli na ich powierzchnię zaczyna padać światło, wtedy na skutek zjawiska rekombinacji wypychają one elektrony na obszar półprzewodnikowy "N", a wspomniane "dziury" przechodzą na obszar "P". Dzięki temu powstaje różnica potencjałów, która po podłączeniu obciążenia powoduje przepływ prądu. Sam przepływ natomiast wyzwala światło słoneczne, które przekształca się w energię elektryczną.


Każda z naszych lamp solarnych, czy to lampa Mars 3000, która sprawdzi się wszędzie, zarówno na posesji prywatnej, jak i w obiekcie przemysłowym czy w parku, czy odpowiednik o nieco większej mocy, lampa Jupiter 4000, jest wyposażona w akumulator oraz czujnik zmierzchu. Poza tym nasze latarnie solarne mają specjalne diody elektroluminescencyjne o właściwościach energooszczędnych. Dzięki nim pobierają aż o 80% mniej prądu niż ich tradycyjne odpowiedniki. Nasze produkty zostały stworzone z myślą o poszanowaniu środowiska - do ich wykonania nie stosuje się szkodliwych materiałów.

Od czego zależy rozmieszczenie lamp solarnych?

 

Oświetlenie solarne LED działa najbardziej efektywnie wiosną, latem, jesienią i zimą podczas słonecznych dni. Długość świecenia lamp solarnych uwarunkowana jest porą roku, zachmurzeniem, miejscem zamontowania oraz położeniem geograficznym. Lampa słoneczna, aby mogła świecić w nocy, musi w ciągu dnia zmagazynować odpowiednią ilość energii słonecznej. Dlatego też warto ją ustawić w miejscu, gdzie jest duże nasłonecznienie, najlepszym kierunkiem jest południe lub wschód i zachód. Kiedy lampa solarna stoi na obszarach zacienionych, energia w panelu nie jest produkowana. Powoduje to, że urządzenia będą krócej świeciły w czasie nocy. Jeśli akumulator zostanie naładowany, lampa może świecić nawet przez kilka dni. Latarnia solarna może być montowana w miejscu, gdzie znajduje się sztuczne oświetlenie.

Jakie zalety mają nasze lampy solarne uliczne?

 

Lampy solarne mają wiele zalet. Przede wszystkim są to:

 

  • Oszczędność - oświetlenie solarne nie wymaga zasilania energią elektryczną, więc nie trzeba płacić za prąd.
  • Brak okablowania - lampy solarne nie wymagają doprowadzania zasilania sieciowego, więc można je postawić w miejscach, gdzie poprowadzenie przewodów jest niemożliwe lub nieopłacalne.
  • Ekologiczne rozwiązanie - lampy solarne wykorzystują darmową energię słoneczną, czyli czerpią z odnawialnych źródeł. Są korzystne dla środowiska, a więc także ekologiczne. Na pewno na ten fakt powinny zwrócić uwagę osoby, którym leży na sercu dobro naszej planety.
  • Design - solarne lampy uliczne mogą być ozdobą miejsc takich jak parki miejskie, skwery, ogrody, place zabaw, prywatne posesje, rekreacyjne deptaki, obiekty sportowe.
  • Wytrzymałość - ponieważ nasze lampy solarne wyposażone są w LED-owe źródła światła, mogą przetrwać naprawdę bardzo długo. Specjalne akumulatory zapewniają światło nawet przez kilka dni.
  • Łatwy montaż - nasze lampy solarne sprzedawane są jako gotowe rozwiązania, wystarczy je tylko odpowiednio zainstalować.

 

Działamy w miastach: Gliwice, Katowice, Wrocław, Warszawa, Szczecin, Rzeszów, Gdańsk, Poznań, Białystok

 

Dlaczego uliczne lampy solarne LED to dobre rozwiązanie?

 

Lampy solarne LED uliczne sprawdzą się zwłaszcza tam, gdzie założenie tradycyjnej instalacji jest niemożliwe lub nieopłacalne ze względu na panujące warunki. Dzięki temu małe miejscowości i wsie, które znajdują się na obrzeżach dużych miast, mogą być dobrze oświetlone. Prezentowane oświetlenie sprawdzi się na skrzyżowaniach, przejściach dla pieszych, na przystankach autobusowych, a nawet w parkach miejskich. Latarnie solarne można wykorzystać do oświetlenia miejsc wymagających bezpieczeństwa takich jak parkingi, składy budowlane, place manewrowe przed magazynami lub place przed prywatnymi firmami.


Warto pamiętać o tym, że lampa solarna posiada akumulator, który magazynuje energię. Lampy mogą nie świecić przez całą noc w miesiącach, kiedy są krótsze dni - w drugiej połowie listopada, w grudniu, w pierwszej połowie stycznia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl