Lampy solarne uliczne Poznań

Lampy solarne uliczne Poznań

 

Odpowiedzią na nowoczesne oświetlenie, są nasze produkty, czyli między innymi solarne lampy uliczne. Łączą one w sobie innowacyjną technologię LED z fotowoltaiką.  

Poznań znajduje się na trzecim miejscu pod względem wydatków inwestycyjnych. Jest to więc miasto, które z pewnością chętnie wykorzysta nasze lampy solarne, aby podnieść swój prestiż. Poznań to dzielnice takie jak: Grunwald, Jeżyce, Nowe Miasto, Stare Miasto, Wilda.

Chętnie zaproponujemy swoim klientom lampy do ogrodu, na osiedla, uliczki, parkingi, drogi dojazdowe oraz miejsca, gdzie nie ma możliwości zastosowania tradycyjnego oświetlenia. 

Jeśli teren, w którym stanie nasza solarna lampa uliczna jest dobrze oświetlony, może ona z powodzeniem konkurować z tradycyjnym oświetleniem, a nawet je przewyższać. 

 

Lampa solarna uliczna - zasada działania, konstrukcja

 

Lampy solarne uliczne LED, czyli lampy na baterie słoneczne czerpią energię ze słońca za pomocą panelu fotowoltaicznego. Zazwyczaj jest on wykonany z krzemu lub innego tworzywa PV. Nasze urządzenia działają tak jak półprzewodniki, z zastosowaniem specjalnych złącz. Tworzą one konstrukcję z jonów dodatnich z elektronami i jonów ujemnych z „dziurami”. Półprzewodniki są od siebie odseparowane warstwą zaporową w postaci jonów dodatnich i ujemnych. Jeśli na ich powierzchnie pada światło, powstaje zjawisko nazywane rekombinacją. Polega ona na wypychaniu elektronów na obszar półprzewodnikowy „N”, „dziury” natomiast przechodzą na obszar „P”. To wywołuje różnicę potencjałów, dzięki której po podłączeniu obciążenia zaczyna płynąć prąd. Przepływ wyzwala światło słoneczne, które zmienia się w energię elektryczną. 

Wszystkie nasze produkty wyposażone są w akumulator i czujnik zmierzchu. Oprócz tego mają one diody elektroluminescencyjne charakteryzujące się właściwościami energooszczędnymi. W porównaniu do tradycyjnych lamp ulicznych pobierają one aż o 80% mniej prądu. Nasze lampy solarne uliczne są nie tylko ekologiczne, ale także produkowane z poszanowaniem środowiska. Do ich wykonania nie stosuje się szkodliwych materiałów. 

 

Lampa solarna uliczna w Poznaniu - rewolucja w oświetleniu miasta

 

Lampa solarna uliczna LED będzie doskonałym rozwiązaniem tam, gdzie nie można założyć tradycyjnej instalacji, ponieważ nie pozawalają na to warunki. W Poznaniu z pewnością nie brakuje takich miejsc - wystarczy spojrzeć na niektóre skrzyżowania ulic, parki, przejścia dla pieszych, przystanki autobusowe. Nasze urządzenia mogą z powodzeniem oświetlić miejsca wymagające szczególnego bezpieczeństwa - parkingi, składy budowlane, place manewrowe, magazyny, place przed prywatnymi firmami. 

 

Dzięki akumulatorowi, który magazynuje energię, nasza lampa solarna uliczna może świecić całą noc. Jest to bardzo korzystne szczególnie w czasie krótszych dni - w drugiej połowie listopada, w grudniu, w pierwszej połowie stycznia. Wyposażona jest także w czujnik zmierzchu, dlatego, kiedy tylko słońce przestaje świecić, automatycznie się włącza. 

 

Lampa solarna uliczna a różne nasłonecznienie

 

Lampa solarna uliczna będzie działała najefektywniej latem i wiosną oraz wtedy, kiedy jest dobre nasłonecznienie. Oczywiście długość jej świecenia jest uwarunkowana porą roku, miejscem zamontowania, położeniem geograficznym, a nawet zachmurzeniem. Ważne jest to, aby w akumulatorze zmagazynować jak największą ilość energii. W tym celu dobrze jest zamontować lampę w miejscu, gdzie jest duże nasłonecznienie. Obszary zacienione sprawią, że energia w panelu nie będzie produkowana. Lampa w nocy będzie świeciła krócej. Natomiast, gdy akumulator zostanie w pełni naładowany, urządzenie może emitować światło nawet kilka dni. 

 

Lampy solarne uliczne - korzyści dla Poznania

 

Przede wszystkim montaż lamp solarnych ulicznych to wielka oszczędność dla miasta. Owszem inwestycja nie jest tania, ale są programy, które zajmują się dofinansowaniem takich przedsięwzięć. Brak okablowania to kolejna zaleta, dzięki której lampy można postawić w miejscach, gdzie nie da się podłączyć zasilania sieciowego. 

Nasze lampy są łatwe w montażu - świecą zaraz po zainstalowaniu. 

Modernizacja oświetlenia w dobie dbałości o ekologię i klimat jest bardzo ważna. Poza tym nasze lampy solarne uliczne mogą być prawdziwą ozdobą miasta. Ich nowoczesny design sprawia, że deptaki, parki, skwery i ulice nabierają charakteru. 

Ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania w kwestii pozyskiwania energii elektryczne są nam coraz bardziej potrzebne. Prąd staje się drogi, dlatego chętniej stawiamy na pozyskiwanie energii ze słońca. 

 

Działamy w miastach: Gliwice, Katowice, Wrocław, Warszawa, Szczecin, Rzeszów, GdańskPoznań, Białystok

do góry
{nocache:8cbdb267068a569a1897ee6213c5662f#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl