Jak działają lampy solarne? 0
Jak działają lampy solarne?

Rozwój technologii LED w ostatnich latach sprawił, że pozwoliło to rozwinąć także technologie związane z odnawialnymi źródłami energii, bezpośrednio powiązane z urządzeniami oświetlającymi. Lampy solarne, które aktualnie są produkowane, bazują właśnie na diodach LED. Jak działają lampy solarne i dlaczego warto w nie zainwestować?

czytaj całość »
Jakie lampy solarne wybrać do ogrodu? 0
Jakie lampy solarne wybrać do ogrodu?

Na kanwie wzrostu popularności oświetlenia LED, coraz powszechniej stosuje się wszelkiego rodzaju lampy w ogrodach przy posesjach prywatnych, a nie tylko, jak dotychczas na obiektach użytkowych i w przestrzeniach publicznych. Na rynku pojawiło się wiele ciekawych propozycji – na przykład lampy ogrodowe solarne w przeróżnych wariantach pozwalających dopasować odpowiednie modele, do praktycznie każdego projektu. Odpowiedź na pytanie jaka lampa solarna do ogrodu będzie najlepsza nie jest jednak proste.

czytaj całość »
Jak dobrać lampę LED? 0
Jak dobrać lampę LED?

Ostatnie lata przyniosły niemałą rewolucję na rynku produktów oświetleniowych. Tradycyjne źródła oświetlenia zostały wyparte przez lampy bazujące na diodach elektroluminescencyjnych, czyli popularnych LED’ach. Niewątpliwie takie lampy mają sporą ilość zalet, więc warto rozważyć ich zakup, niezależnie od tego, czy poszukiwane są uliczne lampy solarne czy lampy ogrodowe solarne. Zastosowanie technologii LED stało się powszechne właściwie w każdym rodzaju oświetlenia. LED’y można już spotkać nie tylko na ulicach i w obiektach komercyjnych, takich jak hotele, czy galerie handlowe, ale także na posesjach prywatnych, tarasach, a nawet w domach do oświetlenia wnętrz. Chcąc, by oświetlenie służyło odpowiednio, trzeba jednak wiedzieć, jak dobrać lampę LED do określonego obiektu patrząc przez pryzmat charakterystyki użytkowania lokalu lub przestrzeni zewnętrznej. W przeciwnym razie lampy mogą nie spełnić oczekiwań, ale nie ze względu na ułomność tej technologii, a jedynie przez nieodpowiedni dobór.

czytaj całość »
Zalety oświetlenia LED 0
Zalety oświetlenia LED

Rozwój technologii w ostatnich latach sprawił, że do masowej produkcji trafiły wszelkiego rodzaju lampy LED. Ten specyficzny rodzaj oświetlenia zdecydowanie różni się trybem pracy, niż klasyczne żarówki, a przy okazji charakteryzuje się zupełnie odmiennymi parametrami technicznymi. Zalety oświetlenia LED, czyli oświetlenia bazującego na diodach elektroluminescencyjnych są bardzo duże. Coraz częściej zdecydowanie promowane jest wykorzystanie właśnie tego rodzaju lamp zamiast konwencjonalnych źródeł oświetlenia.

czytaj całość »
Nowa kategoria produktów w sklepie SolarLED - kamery solarne! 0
Nowa kategoria produktów w sklepie SolarLED - kamery solarne!

Poszerzamy naszą ofertę o nową solarną technologię - kamerę solarną Cassini. Dzięki połączeniu kamery z panelem solarnym i dwoma pojemnymi akumulatorami otrzymujemy wyjątkowe narzędzie, które pomoże zapewnić bezpieczeństwo zarówno w pobliżu domu jak i firmy, a nawet na terenach miejskich. Kamera umożliwia zdalny podgląd i posiada funkcję alertu e-mail po wykryciu ruchu.

czytaj całość »
Nowa lampa solarna Weles 5000 z oświetleniem ozdobnym i regulowanym panelem solarnym 0
Nowa lampa solarna Weles 5000 z oświetleniem ozdobnym i regulowanym panelem solarnym

W naszej ofercie mamy przyjemność zaprezentować nową lampę solarną z zewnętrznym panelem solarnym Weles 5000 - tym razem dostępną również w sprzedaży detalicznej! Wyjątkowa konstrukcja lampy pozwala na niezależną regulację kąta nachylenia panelu solarnego oraz pracę w nawet najcięższych warunkach dzięki klasie odporności IP65 i możliwości pracy w temperaturze do -25C.

czytaj całość »
do góry
{nocache:8b895430471618675a1fec47dbc881ab#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl