Lampy solarne Gliwice

Lampa solarna Gliwice

Prezentujemy profesjonalne lampy solarne. Znajdą one zastosowanie w przestrzeni publicznej, jak i w prywatnych ogrodach. Chętnie oświetlimy Gliwice - duże miasto o sporych możliwościach turystycznych, przemysłowych i handlowych. Przypomnijmy, że Gliwice to takie dzielnice jak: Bojków, Brzezinka, Czechowice, Kopernik, Ligota Zabrska, Obrońców Pokoju, Ostropa, Politechnika, Sikornik Sośnica, Stare Gliwice, Szobiszowice, Śródmieście, Trynek, Wilcze Gardło, Wojska Polskiego, Zatorze, Żerniki, Żwirki i Wigury.

Warto wspomnieć, że na terenie miasta znajduje się wiele instytutów naukowo-badawczych i uczelni wyższych (jak, chociażby słynna Politechnika Śląska). W Gliwicach jest także sporo ośrodków kulturalnych takich jak znane galerie sztuki, muzea, kina i teatry, a nawet Śląski Jazz Klub.  W mieście tym nie brak także rekreacji - istnieje tam 6 parków oraz liczne kąpieliska. 

Jakie lampy solarne mamy w swojej ofercie?

Nasze lampy solarne należą do produktów wysokiej klasy. Są one wyposażone w panel słoneczny (polikrystaliczny), który w ciągu dnia pobiera energię ze słońca. Gromadzi się ona w akumulatorze, dzięki czemu po zmroku lampa może świecić. Podstawą działania lampy solarnej jest ogniwo fotowoltaiczne, które przekształca energię słoneczną w energię elektryczną. Warto wspomnieć, że nasze lampy solarne są energooszczędne, niektóre gwarantują 10 dni ciągłego świecenia nawet w pochmurne dni. Oferowane przez nas lampy solarne są bardzo łatwe w instalacji.

Posiadają czujnik ruchu, zmierzchowy i emisji światła. Reagują na ruch na odległość 8 metrów. Co więcej, charakteryzuje je nowoczesny design. Ich obudowa jest aluminiowa, więc bardzo wytrzymała.

Gdzie sprawdzą się nasze lampy solarne?

Oświetlenie solarne LED ( z wysokiej jakości diodą LED) może być zastosowane przy:

 • - parkach
 • - skwerach
 • - placach zabaw
 • - drogach
 • - placach budowy
 • - halach produkcyjnych
 • - podjazdach
 • - ogrodach

 

Lampy solarne -dlaczego warto je wybrać

W naszej ofercie znajdziesz duży wybór lamp solarnych ulicznych. Dlaczego warto je wybrać? Ponieważ są świetnym rozwiązaniem w miejscach, gdzie nie da się pociągnąć przewodów zasilających. Jest to zatem idealna inwestycja nie tylko dla dużych miast, ale także małych miejscowości i wsi, które pozostają na obrzeżach gmin. Podnoszą one prestiż Gliwic i firm, które zdecydowały się je zamontować na przykład na parkingach przed budynkami. Poza tym dobrze oświetlony teren wokół hali produkcyjnej czy plac budowy to także gwarancja bezpieczeństwa pracowników.

Montując lampę solarną, przyczyniamy się do ochrony środowiska. Pozyskuje ona bowiem energię z promieniowania słonecznego, które jest zaliczane do odnawialnych źródeł energii (OZE).

Lampa solarna - funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie

Lampa solarna to także świetne rozwiązanie do ogrodu. Jak już wspomnieliśmy, jest łatwa w montażu i nie wymaga poprowadzenia przewodów, nie będzie więc ingerowała w wystrój. Nasze lampy solarne dają przyjemne, rozproszone światło, które nie męczy wzroku. Doskonale sprawdzi się, kiedy zdecydujemy się na rodzinną kolację w ogrodzie czy spotkanie ze znajomymi. Czy mówiliśmy już o energooszczędności? Nasze lampy solarne są wyposażone nie tylko w diody LED, ale także czujnik ruchu, który sprawia, że mogą świecić przytłumionym światłem, kiedy w pobliżu nie ma osób.

Co w ogrodzie można podświetlić lampami solarnymi? Przede wszystkim:

 • - klomby
 • - architekturę domu
 • - wjazd na posesję
 • - altanki
 • - miejsca, w których spędzamy czas po zapadnięciu zmroku

Jakie są zalety lamp solarnych?

Lampy solarne nie wymaga zasilania energią elektryczną, która jest kosztowna. Ogniwa solarne pobierają bezpłatną energię słoneczną, więc jest to oszczędne rozwiązanie. Nasze produkty nie potrzebują okablowania, sprawdzą się zatem w miejscach, gdzie doprowadzenie przewodów jest niemożliwe lub utrudnione. Ponadto lampy solarne są łatwe w montażu. Dzięki nim możemy zadbać o środowisko, ponieważ pozyskiwana energia ze słońca należy do OZE. Zakup lampy solarnej to inwestycja, która szybko się zwróci, ponieważ znacznie zmniejszą się rachunki za prąd. Lampy solarne mają nowoczesny design, dlatego będą ozdobą Gliwic. Wyposażone są w diody LED, co znacznie wydłuża ich żywotność i sprawia, że możemy cieszyć się światłem przez długi czas.
Lampy solarne - Działamy w miastach:  Katowice, Wrocław, Warszawa, Szczecin, Rzeszów, Gdańsk, Kraków, Poznań, Białystok

do góry
{nocache:e27d11ee67c7a6388c656896bfb9b04a#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl