W naszym sklepie można zamówić między innymi solarne lampy uliczne LED, z czego korzystają często między innymi instytucje miejskie, ale też firmy i osoby prywatne. Nasze produkty po pełnym naładowaniu mogą świecić przez nawet 10 dni, także w przypadku deszczowej pogody. Montaż jest niezwykle prosty, ze względu na to, że nie ma potrzeby podłączania się kablami do zewnętrznego źródła zasilania. Oferowane przez nas solarne lampy uliczne są w pełni samowystarczalne, a ponadto, posiadają łatwo demontowalną i wytrzymałą baterię (1500 cykli).

Lampa solarna Jupiter 40W Lampa solarna Jupiter 40W
Producent: 4i
Cena brutto: 2 299,00 zł (netto: 1 869,11 zł )
szt.
zobacz więcej
Lampa solarna Jupiter 100W Lampa solarna Jupiter 100W
Producent: 4i
Cena brutto: 4 899,00 zł (netto: 3 982,93 zł )
szt.
zobacz więcej
Lampa solarna Jupiter 60W Lampa solarna Jupiter 60W
Producent: 4i
Cena brutto: 2 999,00 zł (netto: 2 438,21 zł )
szt.
zobacz więcej
Lampa solarna Jupiter 80W Lampa solarna Jupiter 80W
Producent: 4i
Cena brutto: 4 399,00 zł (netto: 3 576,42 zł )
szt.
zobacz więcej
Lampa solarna Mars 30W Lampa solarna Mars 30W
Producent: 4i
Cena brutto: 1 349,00 zł (netto: 1 096,75 zł )
szt.
zobacz więcej
Lampa solarna Saturn 30W Lampa solarna Saturn 30W
Producent: 4i
Cena brutto: 3 999,00 zł (netto: 3 251,22 zł )
szt.
zobacz więcej
Lampa solarna Saturn 50W Lampa solarna Saturn 50W
Producent: 4i
Cena brutto: 4 999,00 zł (netto: 4 064,23 zł )
szt.
zobacz więcej

Solarne lampy uliczne

Nasze solarne lampy uliczne LED zamawiają organizacje samorządowe, przedsiębiorstwa oraz klienci indywidualni. Dbamy o to, by w każdym z naszych urządzeń znalazły się wysokiej klasy układy i rozwiązania, które pozwolą na ich użytkowanie przez długie lata bez konieczności naprawy czy wymiany części.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Jak działają solarne lampy uliczne LED?

  Solarne lampy uliczne wykorzystują energię elektryczną uzyskiwaną z modułów solarnych podczas słonecznych dni, a następnie magazynują ją w wydajnej baterii. Taka energia jest następnie wykorzystywana do oświetlania wybranych partii terenu po zmroku. Zastosowanie specjalistycznych modułów solarnych nie wymaga instalacji sieci kablowej.

 2. Czym charakteryzują się wasze lampy uliczne?

  Oferujemy profesjonalne lampy solarne, które bazują na w pełni bezpiecznej dla środowiska energii elektrycznej uzyskiwanej z promieni słonecznych. Instalujemy w nich nowoczesne panele fotowoltaiczne oraz pojemne akumulatory, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w każdych warunkach atmosferycznych, ponieważ zmagazynowana energia pozwala im świecić nawet kilka dni.

 3. Czym charakteryzują się LEDy?

  Nasze solarne lampy uliczne wyposażone są w LEDy, czyli diody elektroluminescencyjne, znane ze swoich właściwości energooszczędnych. Rozwiązania te pobierają średnio aż 80% prądu mniej, niż ich tradycyjne odpowiedniki. Są one także znacznie bardziej trwałe, a do ich wykonania nie wykorzystuje się materiałów szkodliwych dla środowiska naturalnego.

 4. W jaki sposób można zapłacić za solarne lampy uliczne?

  Klienci mogą zapłacić za solarne lampy uliczne LED tradycyjnym przelewem na konto bankowe, przelewem online lub za pobraniem, czyli gotówką u kuriera dostarczającego zamówione produkty.

 5. Jaki jest czas i koszt dostawy produktów?

  W przypadku posiadania lampy na magazynie czas dostawy to zazwyczaj max. 3 dni robocze, natomiast jej koszt jest uzależniony od specyfiki zamówienia. Ma na niego wpływ nie tylko waga wybranych produktów, ale także wybrana opcja przesyłki. Dokładne informacje klienci znajdą na stronie dostawy.

 6. Czy wasze produkty objęte są gwarancją?

  Każda lampa solarna znajdująca się w naszej ofercie jest objęta gwarancją producenta, w ramach której możliwe jest dokonywanie napraw urządzenia. Długość jej trwania uzależniona jest od wybranego modelu oraz jego mocy.

 7. Jak wygląda u was proces zwrotów i reklamacji?

  Każdy klient ma 14 dni na zwrot zakupionego towaru. W tym celu musi wypełnić dostępny na tej podstronie formularz oraz odesłać go wraz z zamówionymi produktami. Reklamacje naszych solarnych lamp ulicznych LED rozpatrujemy indywidualnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl