do kasy suma: 0,00 zł
Lampy solarne LED sposobem na oszczędzanie energii w firmie 0
Lampy solarne LED sposobem na oszczędzanie energii w firmie

Lampy solarne LED sposobem na oszczędzanie energii w firmie 

Stale rosnące ceny energii elektrycznej zmuszają przedsiębiorców do poszukiwania oszczędności. Niekiedy decydują się oni w znaczący sposób ograniczyć oświetlenie posesji należących do ich firm. W efekcie zmniejszają jednak bezpieczeństwo swojego majątku. Słabo oświetlone tereny są bowiem łatwiejszym łupem dla wandali i złodziei. O wiele lepszym rozwiązaniem w tym przypadku okazują się wobec tego solarne lampy LED, które zastąpią klasyczne oprawy oświetleniowe na terenie posesji przedsiębiorstwa. 

Czym są lampy solarne LED?

Solarne lampy LED to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na skuteczne oświetlenie terenów wokół budynków firmowych bez ponoszenia związanych z tym kosztów. Wszystko za sprawą tego, że zasilane są one za pomocą energii słonecznej, która jak wiadomo jest darmowa. Jedynym kosztem oświetlenia firmy w tym przypadku jest więc ich zakup oraz montaż. Przy czym samo ich zamontowanie przebiega także o wiele sprawniej niż w przypadku klasycznych opraw oświetleniowych, gdyż nie wymagają one doprowadzenia do nich zasilania elektrycznego. 

Lampa solarna LED składa się z wydajnego i skutecznego panelu oświetleniowego bazującego na nowoczesnej i energooszczędnej technologii LED. Dodatkowo wyposażona jest także w:

  • panel fotowoltaiczny, który odpowiedzialny jest za produkcję energii elektrycznej, niezbędnej do jej zasilania, 
  • akumulator, w którym kumulowana jest energia elektryczna, produkowana przez panele i zasilająca lampę. 

Dzięki temu jest ona samowystarczalnym oraz samoobsługowym źródłem światła, stanowiącym doskonałą alternatywę dla klasycznych zewnętrznych opraw oświetleniowych. 

Na co zwrócić uwagę wybierając uliczną lampę LED do firmy?

Wybierając lampę solarną LED, za pomocą których będzie oświetlana posesja wokół budynków firmowych, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych elementów. Wyróżnić wśród nich można przede wszystkim:

  • moc LED lampy solarnej, od której zależy także jej skuteczność oświetleniowa, 
  • wysokość montażu lampy, tak aby było możliwe jej zamontowanie na posesji, 
  • pojemność zastosowanego w lampie akumulatora, od którego zależy to przez ile nocy w przypadku bez słonecznych dni, będzie ona w stanie zapewniać skuteczne oświetlenie, 
  • sposób zamontowania panelu fotowoltaicznego, który może być zintegrowany z lampą solarną LED, jak i stanowić oddzielny element, co jest szczególnie polecanym rozwiązaniem w przypadku gdy oświetlenie ma być montowane w zacienionych miejscach. 

W przypadku problemów z doborem lampy solarnej LED do firmy zachęcamy natomiast do skontaktowania się z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie spełniające wszelkie oczekiwania. 

Jakie lampy solarne LED sprawdzą się najlepiej do oświetlenia posesji wokół firmy?

W ofercie naszego sklepu SolarLED znaleźć można co najmniej kilka modeli lamp solarnych LED, które doskonale sprawdzą się jako oświetlenie posesji wokół firmy. Wśród nich wyróżnić można między innymi modele z kolekcji:

  • Jupiter, które dostępne są w aż 9 wariantach do wyboru pod względem ich skuteczności oświetleniowej, wyposażone w Układ Regulacji Temperatury Akumulatora, zapobiegając jego przegrzaniu, a także inteligentny Adaptacyjny System Oświetlenia ASO, 
  • Bengail, które wyposażone są w oddzielny panel fotowoltaiczny, dzięki temu mogą być montowane nawet w zacienionych miejscach, dostępne w 6 wariantach do wyboru, jeśli chodzi o ich skuteczność oświetleniową oraz cechujące się kompaktowymi wymiarami,
  • Saturn, dostępne w dwóch wariantach do wyboru, cechujące się nowoczesnym, estetycznym designem połączonym z wysoką skutecznością oświetleniową, dzięki temu idealnie sprawdzają się do oświetlania frontowej posesji wokół budynków firmowych.

Dodatkowo wszystkie nasze lampy solarne LED dla firm wyposażone są także w czujnik ruchu oraz czujnik zmierzchu. Dzięki temu korzystanie z nich jest niezwykle wygodne pod wieloma względami.

Jakie oszczędności są w stanie wygenerować solarne lampy LED?

Zastosowanie solarnych lamp LED w firmie zapewnia możliwość wygenerowania sporych oszczędności. Już zastąpienie wyłącznie jednej klasycznej lampy o mocy 200 W modelem solarnym pozwala w skali roku oszczędzić ponad 600 zł. W przypadku kiedy na przykład na lampy solarne LED zostanie natomiast wymienionych 20 klasycznych opraw oświetleniowych o mocy 200 W, w ciągu roku inwestycja ta pozwoli natomiast wygenerować oszczędności na poziomie niemal 13 000 zł. Dodatkowo takie rozwiązanie przyczynia się także do redukcji emisji CO2, a co za tym idzie ekologiczniejszej działalności firmy, która w obecnych czasach bardzo dobrze postrzegana jest wśród klientów i kontrahentów. 

Podsumowując, lampy solarne LED dla firm to jedno z lepszych rozwiązań, które pozwala skutecznie ochronić przedsiębiorstwo przed skutkami stale rosnących cen energii elektrycznej. Dlatego też wszystkich właścicieli firm zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której mogą znaleźć wiele różnorodnych modeli solarnych lamp LED. 

Więcej na temat zalet zastosowania lamp solarnych LED w firmach pisaliśmy natomiast tutaj:

OŚWIETLENIE SOLARNE LED A BIAŁE CERTYFIKATY

LAMPY SOLARNE LED A ZMNIEJSZENIE ŚLADU WĘGLOWEGO PRZEDSIĘBIORSTW

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl