Solarne lampy LED Jupiter

Coraz większa powszechność oświetlenia LED sprawiło, że stało się ono obecne w większości nowopowstających inwestycji. Nie może to dziwić, gdyż lampy solarne Jupiter charakteryzują się podstawowymi parametrami, które są cenione w obiektach publicznych, przemysłowych, czy handlowych. Tego typu oświetlenie jest jednak również z powodzeniem wykorzystywane na posesjach prywatnych, na przykład do oświetlania parkingów. Oświetlenie solarne Jupiter odznacza się odpowiednią jasnością świecenia, energooszczędnością i łatwością montażu, co czyni je uniwersalnym wyposażeniem wielu obiektów. Dostępne w naszej ofercie Jupiter lampy solarne LED występują w różnych wariantach. Poszczególne modele różnią się takimi parametrami jak poziom strumienia świetlnego, optymalna wysokość montażu i wielkość obudowy.

Biorąc pod uwagę bardzo szerokie spektrum lamp, różniących się powyższymi parametrami, w naszym sklepie mogą wyposażyć się zarówno osoby szukające lampy oświetlającej podjazd pod domem, jak i osoby szukające oświetlenia przemysłowego. Ponadto produkty z kolekcji Jupiter mogą z powodzeniem służyć, jako uliczne lampy solarne lub na przykład oświetlenie parków, wraz z modelami z kolekcji, takiej jako lampy ogrodowe solarne.

Jupiter

Lampa solarna Jupiter 2000 lumenów Lampa solarna Jupiter 2000 lumenów
Producent: SolarLED
Cena brutto:

1 722,00 zł

Cena netto: 1 400,00 zł

szt.
zobacz więcej
Lampa solarna Jupiter 4000 lumenów Lampa solarna Jupiter 4000 lumenów
Producent: SolarLED
Cena brutto:

2 750,00 zł

Cena netto: 2 235,77 zł

szt.
zobacz więcej
Lampa solarna Jupiter 5000 lumenów Lampa solarna Jupiter 5000 lumenów
Producent: SolarLED
Cena brutto:

4 277,00 zł

Cena netto: 3 477,24 zł

szt.
zobacz więcej
Lampa solarna Jupiter 6000 lumenów Lampa solarna Jupiter 6000 lumenów
Producent: SolarLED
Cena brutto:

4 357,00 zł

Cena netto: 3 542,28 zł

szt.
zobacz więcej
Lampa solarna Jupiter 8000  lumenów Lampa solarna Jupiter 8000 lumenów
Producent: SolarLED
Cena brutto:

4 999,00 zł

Cena netto: 4 064,23 zł

szt.
zobacz więcej

Solarne oświetlenie LED Jupiter – dlaczego wybrać lampy LED?

Jako że technologia LED jest wyjątkowo energooszczędna, wersje solarne są bardzo ekonomicznym rozwiązaniem. Lampy LED osiągają podobny poziom świecenia, co konwencjonalne źródła światła, jednocześnie zużywając kilkukrotnie mniej energii. W praktyce oznacza to, że polikrystaliczne panele solarne wystarczają, by zasilić nawet lampy LED o stosunkowo dużej mocy. Pojemne akumulatory, które stosujemy w naszych produktach, po pełnym naładowaniu są w stanie zapewnić nawet do 10 dni świecenia, pomimo sporego zachmurzenia.

Same baterie litowo-jonowe są pojemne i bardzo trwałe. Charakteryzują się żywotnością na poziomie 1500 cykli, co czyni lampy z kolekcji Jupiter optymalnymi, nawet do profesjonalnego zastosowania.

Lampy solarne Jupiter, a jasność świecenia

Kolekcja Jupiter przeznaczona jest do zróżnicowanych obiektów. Model, taki jak lampa solarna Jupiter 2000 jest odpowiednia do montażu na wysokości od 2 do 3 metrów. Charakteryzuje się strumieniem świetlnym na pułapie 2000 lumenów. Lampa solarna Jupiter 10000 posiada strumień świetlny na poziomie 10000 lumenów i montuje się ją na wysokości aż 10-12 metrów. Ponadto w naszej ofercie jest dużo lamp o pośrednich parametrach, pomiędzy powyższymi modelami. W praktyce oznacza to możliwość dobrania modelu odpowiedniego zarówno do domowego, jak i profesjonalnego użytku.

Kolekcja Jupiter – ciekawy design i wygoda użytkowania

Oświetlenie solarne Jupiter charakteryzuje się ciekawą estetyką, przez co idealnie skomponuje się z nowoczesną stylistyką architektoniczną. Aluminiowa, wytrzymała obudowa zagwarantuje zaś bardzo dużą odporność na warunki atmosferyczne. Ponadto wbudowane czujniki ruchu i czujnik zmierzchu umożliwi pełne zautomatyzowanie pracy lampy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl