Promocje
Lampa solarna Saturn 2000 lumenów
Lampa solarna Saturn 2000 lumenów

1 699,00 zł

Cena regularna: 1 799,00 zł

1 381,30 zł

Cena regularna: 1 462,60 zł

szt.
Lampa solarna Venus 2480
Lampa solarna Venus 2480

820,00 zł

Cena regularna: 870,00 zł

666,67 zł

Cena regularna: 707,32 zł

szt.
Lampa solarna Jupiter 6000 lumenów
Lampa solarna Jupiter 6000 lumenów

4 257,00 zł

Cena regularna: 4 357,00 zł

3 460,98 zł

Cena regularna: 3 542,28 zł

szt.
Lampa solarna Visage 3000 lumenów
Lampa solarna Visage 3000 lumenów

1 599,00 zł

Cena regularna: 1 699,00 zł

1 300,00 zł

Cena regularna: 1 381,30 zł

szt.
Lampa solarna Splix 5000 lumenów
Lampa solarna Splix 5000 lumenów

2 700,00 zł

Cena regularna: 2 800,00 zł

2 195,12 zł

Cena regularna: 2 276,42 zł

szt.
Uliczna lampa solarna LED Arte, czyli nowoczesny design w parze z efektywnością 0
Uliczna lampa solarna LED Arte, czyli nowoczesny design w parze z efektywnością

Uliczna lampa solarna LED Arte, czyli nowoczesny design w parze z efektywnością

Wśród wielu nowości dostępnych w sklepie SolarLED jednym z modeli zasługujących na szczególną uwagę jest lampa solarna LED Arte. Wyróżnia się ona swoim nowoczesnym designem oraz jednocześnie doskonałymi parametrami, przekładającymi się na jej efektywność i funkcjonalność. Dlatego to właśnie temu modelowi poświęcamy dalszą część artykułu, w którym prezentujemy najważniejsze zalety, jakimi cechuje się uliczna lampa solarna LED Arte.

Co charakteryzuje lampę solarną LED Arte?

Lampa solarna LED Arte to model, który zaliczany jest do solarnych lamp Vertical, o których więcej pisaliśmy już na naszym blogu we wpisie: Czym są solarne lampy Vertical i co je wyróżnia?. Oznacza to więc, że zastosowane w niej panele fotowoltaiczne odpowiedzialne za produkcję energii niezbędnej do jej zasilania zamontowane są na słupie oświetleniowym, a nie w górnej części oprawy. Dzięki temu dociera do nich więcej promieni słonecznych, z każdej strony. Jednocześnie taka konstrukcja przekłada się na efektywniejszy wygląd lampy oraz to, że zabiera ona mniej miejsca w przestrzeni miejskiej. 

Obudowa lampy Arte wykonana jest z wysokiej jakości aluminium wykończonego w ciemnym kolorze. Dzięki temu jest ona nie tylko odporna na korozję, ale także lekka oraz prezentuje się niezwykle estetycznie. Sama okrągła forma oprawy oświetleniowej zastosowana w tym modelu przekłada się natomiast na jej nowoczesny i ponadczasowy design, doskonale wpisujący się w krajobraz współczesnych przestrzeni miejskich. Kształt ten sprawia również, że uliczna lampa solarna LED Arte zapewnia równomierne oraz wydajne oświetlenie przestrzeni wokół niej. 

Jakie są parametry ulicznej solarnej lampy LED Arte? 

Nowoczesna konstrukcja oraz świetny design to jednak niejedyne zalety, jakimi wyróżnia się dostępna w naszej ofercie lampa solarna LED Arte. Na uwagę zasługują bowiem także jej parametry techniczne. W związku z tym model ten zapewnia strumień świetlny na poziomie aż 4400 lm, co oznacza, że jest w stanie skutecznie oświetlić przestrzeń wokół niej, jednocześnie nie tworząc niepożądanego efektu oślepienia. 

Temperatura barwowa światła emitowanego przez tę lampę to natomiast 5000 K. Jest więc ono chłodne i nie przyczynia się do zniekształcenia wyglądu oświetlonych przedmiotów, tym samym idealnie sprawdzając się w przypadku oświetlania chodników czy innych ciągów komunikacyjnych. 

Zastosowany w ulicznej lampie solarnej Arte akumulator bazuje z kolei na nowoczesnej technologii LiFePO4, która gwarantuje jego żywotność do 4000 cykli oraz pełne bezpieczeństwo użytkowania. 

Jeśl mowa o bezpieczeństwie, warto także wspomnieć, że model ten cechuje się klasą odporności mechanicznej IK08. Oznacza to, że jest on odporny na akty wandalizmu i wszelkie inne uszkodzenia mechaniczne. 

Funkcjonalność miejskiej lampy solarnej LED Arte

Doskonałe parametry użytkowe, jakimi wyróżnia się lampa solarna LED Arte, uzupełnione zostały w tym modelu również o kilka elementów, które zwiększają jej funkcjonalność. Wymienić wśród nich można przede wszystkim:

  • czujnik zmierzchu, dzięki któremu lampa ta włącza się automatycznie po zachodzie słońca oraz wyłącza po wschodzie, gwarantując tym samym oszczędność energii, 
  • czujnik ruchu, dzięki któremu lampa może się opcjonalnie włączać jedynie w sytuacjach, gdy w jej pobliżu zostanie przez niego wykryty ruch, 
  • pilot, przeznaczony do sterowania ustawieniami lampy bez konieczności dostępu do jej oprawy oświetleniowej. 

Wszystko to przekłada się natomiast na wygodę użytkowania, jaką zapewnia lampa solarna LED Arte. 

W jakich miejscach sprawdzi się uliczna lampa solarna LED Arte? 

Uliczna lampa solarna LED Arte jest idealnym rozwiązaniem oświetleniowym dla różnych miejsc. Dzięki swojemu nowoczesnemu designowi oraz zasilaniu solarne lampa Arte doskonale komponuje się z różnorodnymi aranżacjami ogrodów, dodając im zarazem estetyki i funkcjonalności. Lampy Arte mogą być również wykorzystane do oświetlania alejek, miejsc piknikowych, rekreacyjnych obszarów oraz innych części parków, zapewniając zarówno bezpieczeństwo, jak i estetykę w tych przestrzeniach

W miejscach publicznych, takich jak placówki edukacyjne, instytucje publiczne czy urzędy, lampy solarne LED Arte mogą z kolei stanowić energooszczędne i ekologiczne źródło oświetlenia, redukując koszty eksploatacyjne. Ponadto lampy Arte mogą być stosowane także do oświetlania ulic, chodników oraz alejek, w szczególności na terenach wiejskich, gdzie dostęp do tradycyjnego źródła zasilania może być ograniczony, przyczyniając się do stworzenia bezpiecznego i ekologicznego oświetlenia przestrzeni publicznej.

Ogólnie rzecz biorąc, lampa uliczna solarna LED Arte sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wymagane jest efektywne, ekologiczne i estetyczne oświetlenie zewnętrzne, a także w tych miejscach, gdzie istnieje potrzeba redukcji kosztów eksploatacyjnych i zrównoważonego wykorzystania energii. Zachęcamy więc do zakupu tego modelu, a w przypadku związanych z nim pytań do kontaktu z naszymi specjalistami. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl