Promocje
Lampa solarna Saturn 2000 lumenów
Lampa solarna Saturn 2000 lumenów

1 699,00 zł

Cena regularna: 1 799,00 zł

1 381,30 zł

Cena regularna: 1 462,60 zł

szt.
Lampa solarna Visage 3000 lumenów
Lampa solarna Visage 3000 lumenów

1 599,00 zł

Cena regularna: 1 699,00 zł

1 300,00 zł

Cena regularna: 1 381,30 zł

szt.
Lampa solarna Splix 5000 lumenów
Lampa solarna Splix 5000 lumenów

2 700,00 zł

Cena regularna: 2 800,00 zł

2 195,12 zł

Cena regularna: 2 276,42 zł

szt.
Lampa solarna Venus 2480
Lampa solarna Venus 2480

820,00 zł

Cena regularna: 870,00 zł

666,67 zł

Cena regularna: 707,32 zł

szt.
Lampa solarna Jupiter 6000 lumenów
Lampa solarna Jupiter 6000 lumenów

4 257,00 zł

Cena regularna: 4 357,00 zł

3 460,98 zł

Cena regularna: 3 542,28 zł

szt.
Czym są solarne lampy Vertical i co je wyróżnia? 0
Czym są solarne lampy Vertical i co je wyróżnia?

Czym są solarne lampy Vertical i co je wyróżnia? 

Nowoczesne technologie coraz częściej wkraczają na grunt oświetlenia publicznego, a solarne lampy Vertical dostępne w naszej ofercie to doskonały przykład innowacyjnych rozwiązań w tej dziedzinie. Ale czym dokładnie są te nowatorskie lampy i co je wyróżnia spośród tradycyjnych modeli lamp solarnych LED, które można znaleźć w naszym sklepie?

Czym są lampy solarne Vertical?

Lampy solarne Vertical to nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie ulicznego oświetlenia solarnego. Swoją nazwę zawdzięczają one przede wszystkim nietypowym panelom słonecznym mocowanym w pionie. Charakteryzują się one umieszczeniem wokół słupa oświetleniowego, co umożliwia maksymalne wykorzystanie przestrzeni miejskiej oraz zwiększenie efektywności generowania energii słonecznej. Zamontowane w ten sposób panele tworzą sześciokątną powierzchnię odbijającą promienie słoneczne z każdej strony.

Ze względu na umiejscowienie paneli słonecznych lampy solarne Vertical zaliczane są do modeli All in Two, o których więcej pisaliśmy w artykule: Czym różnią się lampy solarne LED All in One od modeli All in Two?

Jak są zbudowane lampy solarne Vertical?

Budowa lamp solarnych Vertical opiera się na oprawie oświetleniowej zawierającej diody LED, a także w zależności od modelu akumulator oraz system sterowania, która mocowana jest na słupie. Sam panel solarny jest z kolei mocowany wokół słupa i połączony z oprawą za pomocą przewodu, który jest niewidoczny. Dzięki temu uliczne lampy solarne Vertical zachwycają swoim nowoczesnym designem i jednocześnie nie zabierają więcej miejsca, niż klasyczne modele zasilane z sieci energetycznej. 

Jakie są zalety lamp solarnych Vertical?

Lampy solarne Vertical wyróżnia szereg zalet, które czynią je atrakcyjnym rozwiązaniem. Przede wszystkim dzięki wykorzystaniu pionowego panelu słonecznego, lampy te mogą generować więcej energii na jednostkę powierzchni w porównaniu do tradycyjnych paneli poziomych, co przekłada się na ich zwiększoną wydajność. 

Z kolei innowacyjna konstrukcja panelu zapobiega zasłanianiu go przez śnieg, czy inne zabrudzenia spadające z góry, co jest istotne zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy to panele fotowoltaiczne są narażone na mniejszą wydajność ze względu na zanieczyszczenia ich powierzchni. 

Mówiąc o zaletach lamp solarnych Vertical, nie można także nie wspomnieć o tym, że jest to rozwiązanie, które z powodzeniem może zastąpić klasyczne lampy oświetleniowe zasilane z sieci energetycznej, bez konieczności demontowania i wymieniania ich słupów. W tym przypadku wystarczy bowiem wyłącznie zamontować na nich stare oprawy i zamontować nowe wraz z panelami okalającymi słup. 

Dodatkowo uliczne lampy solarne Vertical dostępne są w wielu wariantach do wyboru. Wśród nich w naszym sklepie znaleźć można: 

Dzięki temu ich odpowiednie dobranie do potrzeb niemal każdej przestrzeni nie stanowi najmniejszego problemu. 

Gdzie sprawdzą się uliczne lampy solarne Vertical?

Lampy solarne Vertical stanowią doskonałe rozwiązanie dla obszarów wymagających oświetlenia, ale jednocześnie dążących do minimalizacji obciążenia dla miejskiej infrastruktury. Idealnie sprawdzą się na drogach, alejkach, placach i wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba efektywnego i ekologicznego oświetlenia.

Warto podkreślić, że lampy te nie tylko spełniają funkcję praktyczną, ale również stanowią estetyczny element architektoniczny, idealnie wpisując się w nowoczesny krajobraz miejski.

W świetle rosnącej świadomości ekologicznej oraz dążenia do efektywnego wykorzystania zasobów solarne lampy Vertical reprezentują przyszłość oświetlenia publicznego, łącząc w sobie innowacyjność, wydajność i ekologiczną odpowiedzialność. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą w doborze odpowiedniego modelu ulicznej lampy solarnej Vertical. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
{nocache:88d21c037da6f6cc1fa9eaeb9a8275b0#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl