Kinkiety zewnętrzne solarne LED

Projektowanie nowoczesnej architektury zewnętrznej wymaga zastosowania estetycznych i efektywnie działających źródeł światła. Kinkiety zewnętrzne solarne w naszej ofercie idealnie spełniają wszystkie kryteria wymagane w podobnych instalacjach. Same kinkiety są niezwykle wygodną i funkcjonalną formą oświetlenia, gdyż można je zamontować na dowolnej ścianie – zarówno na tarasach, przedsionkach, podjazdach, jak i na wiatach garażowych. Kinkiety solarne LED na zewnątrz są świetną alternatywą dla tradycyjnych źródeł światła ze względu na swoją niezależność energetyczną. Jeśli nie ma konieczności kłopotliwego budowania całych instalacji elektrycznych, to takie kinkiety można zamontować właściwie wszędzie. Ponadto nasze lampy odznaczają się wyjątkową łatwością montażu.

Kinkiety zewnętrzne solarne LED można wykorzystać na różne sposoby. Można je zamontować w takich miejscach jak:

  • ściany, wzdłuż których biegną ciągi piesze,
  • nad drzwiami wejściowymi i tarasowymi,
  • na balkonach,
  • na dachach użytkowych,
  • na elementach architektury ogrodowej,
  • jako oświetlenie bilbordów solarne.

Spektrum zastosowań jest bardzo szerokie. Dużą zaletą zastosowań komercyjnych, takich jak oświetlenie bilbordów lub uliczne lampy solarne jest to, że lampy LED są bardzo energooszczędne. Przez to po zamontowaniu ich w wersjach solarnych, nie generują już kosztów bieżących, które trzeba by ponieść, stosując tradycyjne lampy. Warto zaznaczyć, że różnice w zużyciu energii w stosunku do konwencjonalnych żarówek są bardzo duże – kinkiety solarne LED na zewnątrz zużywają nawet pięciokrotnie mniej energii pomimo dużej jasności świecenia, tak jak umożliwia to lampa solarna Uran 15W o jasności 1500 lm.

Zewnętrzne kinkiety solarne

Lampa solarna Mirach 2000 lumenów Lampa solarna Mirach 2000 lumenów
Producent: SolarLED
Cena brutto:

349,00 zł

Cena netto: 283,74 zł

szt.
zobacz więcej
Lampa solarna Venus 880 Lampa solarna Venus 880
Producent: SolarLED
Cena brutto:

520,00 zł

Cena netto: 422,76 zł

szt.
zobacz więcej
Lampa solarna Venus 1680 Lampa solarna Venus 1680
Producent: SolarLED
Cena brutto:

690,00 zł

Cena netto: 560,98 zł

Lampa solarna Venus 2480 Lampa solarna Venus 2480
Producent: SolarLED
Cena brutto:

870,00 zł

Cena netto: 707,32 zł

szt.
zobacz więcej
Lampa solarna Venus 2480 RGBCW Lampa solarna Venus 2480 RGBCW
Producent: SolarLED
Cena brutto:

940,00 zł

Cena netto: 764,23 zł

szt.
zobacz więcej
Lampa solarna Eris 1000 lumenów Lampa solarna Eris 1000 lumenów
Producent: SolarLED
Cena brutto:

149,00 zł

Cena netto: 121,14 zł

szt.
zobacz więcej
Lampa solarna Oktant 1000 lumenów Lampa solarna Oktant 1000 lumenów
Producent: SolarLED
Cena brutto:

239,00 zł

Cena netto: 194,31 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Lampa solarna Venus 3280 Lampa solarna Venus 3280
Producent: SolarLED
Cena brutto:

995,00 zł

Cena netto: 808,94 zł

szt.
zobacz więcej
Lampa solarna Venus 3280 RGBCW Lampa solarna Venus 3280 RGBCW
Producent: SolarLED
Cena brutto:

999,00 zł

Cena netto: 812,20 zł

szt.
zobacz więcej

Zewnętrzne oświetlenie solarne LED, a energooszczędność

W naszym asortymencie dostępne są profesjonalne lampy solarne w formie kinkietów zewnętrznych, będące w pełni autonomiczne nawet w pochmurne dni. Po pełnym naładowaniu mogą one świecić nieprzerwanie przez 7 dni, nawet gdy ciągle pada deszcz. Ze względu na to, że nie potrzebują zasilania z sieci, nie ma potrzeby stosowania żadnych kabli, a instalacja jest zaskakująco prosta. Zamontowana w kinkiecie bateria wyróżnia się długą żywotnością, liczącą aż 1500 cykli.Oznacza to, że opłacalność montażu tego typu baterii jest zdecydowanie większa, niż tradycyjnego oświetlenia. Nowoczesny design sprawia, że stanowi on rewelacyjną ozdobę, czyniącą naszą posesję bardziej stylową. Pomimo energooszczędności na takim poziomie, nasze lampy zapewniają dostatecznie wysoką jasność strumienia świetlnego. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom klientów, mamy w ofercie różne kinkiety odznaczające się różną jasnością promienia świetlnego – najmniejsze z nich wynoszą około 400 lumenów, na przykład lampa solarna Nunki 400, podczas gdy jaśniejsze nawet przekraczają 1000 lumenów. Wszystkie modele są wykonane z wysokiej jakości materiałów, które wykazują się odpornością na trudne warunki atmosferyczne i skutecznie chronią diody LED przed uszkodzeniem.

Kinkiety zewnętrzne solarne – walory funkcjonalne

Wszystkie oferowane kinkiety solarne led wyposażyliśmy w czujniki ruchu i czujniki zmierzchu, a także różne tryby pracy. Dzięki temu każdy może łatwo ustawić lampy, by działały w pełni automatycznie, co sprawia, że po zamontowaniu właściwie nie wymagają żadnej atencji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl