Promocje
Lampa solarna Saturn 2000 lumenów
Lampa solarna Saturn 2000 lumenów

1 699,00 zł

Cena regularna: 1 799,00 zł

1 381,30 zł

Cena regularna: 1 462,60 zł

szt.
Lampa solarna Visage 3000 lumenów
Lampa solarna Visage 3000 lumenów

1 599,00 zł

Cena regularna: 1 699,00 zł

1 300,00 zł

Cena regularna: 1 381,30 zł

szt.
Lampa solarna Venus 2480
Lampa solarna Venus 2480

820,00 zł

Cena regularna: 870,00 zł

666,67 zł

Cena regularna: 707,32 zł

szt.
Lampa solarna Splix 5000 lumenów
Lampa solarna Splix 5000 lumenów

2 700,00 zł

Cena regularna: 2 800,00 zł

2 195,12 zł

Cena regularna: 2 276,42 zł

szt.
Lampa solarna Jupiter 6000 lumenów
Lampa solarna Jupiter 6000 lumenów

4 257,00 zł

Cena regularna: 4 357,00 zł

3 460,98 zł

Cena regularna: 3 542,28 zł

szt.
Nowoczesny design w parze z efektywnością, czyli lampa solarna Zayon 0
Nowoczesny design w parze z efektywnością, czyli lampa solarna Zayon

Nowoczesny design w parze z efektywnością, czyli lampa solarna Zayon 

W erze, gdzie zrównoważony rozwój i efektywność energetyczna stają się priorytetami, w SolarLED prezentujemy nowoczesne podejście do oświetlenia zasilanego energią słoneczną. Wykorzystujemy do tego lampy solarne LED Zayon, czyli innowacyjne rozwiązanie oświetleniowe, łączące w sobie zaawansowaną technologię, efektywność energetyczną oraz niezawodność. W tym artykule przyjrzymy się, czym wyróżniają się lampy solarne LED Zayon oraz jakie korzyści może przynieść ich zastosowanie.

Czym wyróżnia się lampa solarna LED Zayon?

Lampy solarne LED Zayon to połączenie zaawansowanej technologii, efektywności energetycznej oraz niezawodności. Dostarczają one najnowocześniejsze rozwiązania oświetleniowe dla ulic, ścieżek, parków i innych przestrzeni publicznych.

Lampy Zayon są w 100% zasilane czystą energią słoneczną. Dzięki temu są one oświetleniem ekologicznym i przyjaznym dla środowiska, a co za tym idzie, ich zastosowanie wspiera ideą minimalizacji wpływu na naszą planetę.

Zastosowanie w modelach z tej kolekcji inteligentnego kontrolera MPPT (Maximum Power Point Tracking) sprawia, że lampy optymalizują wydajność ładowania, co przekłada się na zwiększoną żywotność baterii. Inteligentne sterowanie, które zostało użyte w lampach z kolekcji Zayon to klucz do efektywnego wykorzystania energii słonecznej. Z kolei dzięki zastosowaniu baterii LiFePO4, lampy Zayon oferują niezwykle długotrwałe i niezawodne oświetlenie. 

Dodatkowo unikalną cechą lamp Zayon jest możliwość ręcznej regulacji kąta świecenia modułu LED. To innowacyjne podejście pozwala dostosować oświetlenie do konkretnych warunków terenowych, zapewniając optymalną ilość światła w każdym miejscu. Zintegrowany czujnik ruchu to natomiast kolejne inteligentne rozwiązanie, które zwiększa funkcjonalność lamp Zayon. Pozwala ono bowiem dostosowywać intensywność światła do aktualnej aktywności na danym obszarze. 

Ponadto warto również zaznaczyć, że lampy Zayon są odporne na działanie warunków atmosferycznych, w tym deszczu czy wiatru. Jednocześnie ich prosta konstrukcja ułatwia konserwację i ewentualne naprawy.

Jakie modele lamp solarnych LED można znaleźć w kolekcji Zayon?

W kolekcji lamp solarnych LED Zayon znaleźć można 5 modeli różniących się między sobą swoją mocą i oferowanym strumieniem świetlnym. Wymienić wśród nich można więc: 

  • lampę solarną LED Zayon 30 o strumieniu świetlnym 5 100 lm, mocy LED wynoszącej 30 W oraz wyposażoną w akumulator LiFePO4 o pojemności 460 Wh i panel solarny o mocy 82 W,
  • lampę solarną LED Zayon 40 o strumieniu świetlnym 6 800 lm, mocy LED wynoszącej 40 W oraz wyposażoną w akumulator LiFePO4 o pojemności 614 Wh i panel solarny o mocy 103 W,
  • lampę solarną LED Zayon 50 o strumieniu świetlnym 8 500 lm, mocy LED wynoszącej 50 W oraz wyposażoną w akumulator LiFePO4 o pojemności 614 Wh i panel solarny o mocy 125 W.
  • lampę solarną LED Zayon 60 o strumieniu świetlnym 10 200 lm, mocy LED wynoszącej 60 W oraz wyposażoną w akumulator LiFePO4 o pojemności 921 Wh i panel solarny o mocy 135 W,
  • lampę solarną LED Zayon 70 o strumieniu świetlnym 11 900 lm, mocy LED wynoszącej 70 W oraz wyposażoną w akumulator LiFePO4 o pojemności 1075 Wh i panel solarny o mocy 158 W.

Wszystkie te modele wyposażone są natomiast w czujnik ruchu oaz zmierzchu, a także pilot umożliwiający zdalne sterowanie ich funkcjami.

Jakie są zalety lamp solarnych Zayon?

Lampy solarne LED Zayon stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznych źródeł światła, w przypadku miast i gmin poszukujących efektywnych, przyjaznych dla środowiska oraz łatwych w instalacji rozwiązań oświetleniowych. 

Za decyzją o wyborze lamp Zayon przemawia natomiast wiele zalet. Przede wszystkim dzięki zastosowaniu komponentów najwyższej jakości gwarantują długotrwałą eksploatację, co przekłada się na oszczędności i trwałość inwestycji. Dodatkowo lampy solarne Zayon zapewniają jasne, równomierne i energooszczędne oświetlenie, przyczyniając się do poprawy bezpieczeństwa i komfortu na oświetlanych obszarach, a dzięki swojej wszechstronności, świetnie sprawdzają się w różnych lokalizacjach. Począwszy od zatłoczonych ulic miejskich, po spokojne tereny wiejskie, dostosowując się do różnorodnych potrzeb oświetleniowych.

Prosta i intuicyjna instalacja oraz łatwość w utrzymaniu sprawiają z kolei, że lampy Zayon są wygodnym i praktycznym rozwiązaniem. W połączeniu z możliwością zdalnego zarządzania zaawansowanymi opcjami sterowania stanowią efektywny system oświetleniowy.

Gdzie sprawdzą się uliczne lampy solarne Zayon?

Lampy solarne LED Zayon są doskonałym rozwiązaniem dla miast i gmin poszukujących efektywnych, ekologicznych oraz łatwych w instalacji systemów oświetleniowych. Ich zastosowanie obejmuje:

  • ulice miejskie — Lampy Zayon doskonale sprawdzą się na ulicach miejskich, zapewniając jasne i bezpieczne oświetlenie dla mieszkańców oraz przechodniów.
  • Tereny wiejskie — W obszarach wiejskich, gdzie dostęp do tradycyjnej infrastruktury energetycznej może być ograniczony, lampy solarne LED stanowią efektywne rozwiązanie.
  • Przestrzenie publiczne, takie jak parki, place czy aleje — lampy Zayon doskonale komponują się z różnymi przestrzeniami publicznymi, podkreślając ich estetykę i funkcjonalność.

Podsumowując, wybierając lampy solarne LED Zayon, inwestujemy w nowoczesne, efektywne i ekologiczne oświetlenie, które nie tylko spełnia najwyższe standardy, ale również dba o środowisko. To doskonałe połączenie nowoczesnego designu z efektywnością energetyczną, które idzie w parze z troską o przyszłość.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
{nocache:88d21c037da6f6cc1fa9eaeb9a8275b0#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl