Promocje
Lampa solarna Venus 2480
Lampa solarna Venus 2480

820,00 zł

Cena regularna: 870,00 zł

666,67 zł

Cena regularna: 707,32 zł

szt.
Lampa solarna Splix 5000 lumenów
Lampa solarna Splix 5000 lumenów

2 700,00 zł

Cena regularna: 2 800,00 zł

2 195,12 zł

Cena regularna: 2 276,42 zł

szt.
Lampa solarna Jupiter 6000 lumenów
Lampa solarna Jupiter 6000 lumenów

4 257,00 zł

Cena regularna: 4 357,00 zł

3 460,98 zł

Cena regularna: 3 542,28 zł

szt.
Lampa solarna Saturn 2000 lumenów
Lampa solarna Saturn 2000 lumenów

1 699,00 zł

Cena regularna: 1 799,00 zł

1 381,30 zł

Cena regularna: 1 462,60 zł

szt.
Lampa solarna Visage 3000 lumenów
Lampa solarna Visage 3000 lumenów

1 599,00 zł

Cena regularna: 1 699,00 zł

1 300,00 zł

Cena regularna: 1 381,30 zł

szt.
Lampy solarne LED do ogrodu zmieniające kolor, które stworzą wyjątkową atmosferę 0
Lampy solarne LED do ogrodu zmieniające kolor, które stworzą wyjątkową atmosferę

Lampy solarne LED do ogrodu zmieniające kolor, które stworzą wyjątkową atmosferę

Oświetlenie ogrodu to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale także sposób na podkreślenie jego uroku i stworzenie wyjątkowej atmosfery. Lampy solarne LED do ogrodu, które zmieniają kolor, są doskonałym pomysłem na aranżację przestrzeni zewnętrznej. Dzięki nim można w prosty sposób nadać wyjątkowy charakter ogrodowi i uczynić go miejscem, w którym chętnie spędzamy czas z rodziną i przyjaciółmi.

Czym wyróżniają się lampy solarne do ogrodu, które zmieniają kolor?

Lampy solarne LED zmieniające kolor światła to nowoczesne oświetlenie ogrodowe, które łączy w sobie zalety technologii LED oraz energii słonecznej. Zapewniają one możliwość emitowania różnych kolorów światła w zakresie barw RGBW (Red-Green-Blue-White), czyli czerwonego, zielonego, niebieskiego i białego. Dzięki temu dają możliwość stworzenia w ogrodach niezwykłych efektów wizualnych.

Dlaczego warto zastosować lampy solarne do ogrodu zmieniające kolor?

Lampy solarne LED, które umożliwiają zmianę barwy światła, mają wiele zalet, które sprawiają, że warto zainwestować w takie oświetlenie do swojego ogrodu. Przede wszystkim wykorzystują one energię słoneczną, dzięki czemu nie generują dodatkowych kosztów związanych z poborem prądu. W efekcie są to rozwiązania przyjazne dla środowiska i portfela. Montaż lamp solarnych LED RGBW jest natomiast niezwykle prosty i nie wymaga specjalistycznej wiedzy ani narzędzi. Wystarczy umieścić je w odpowiednim miejscu ogrodu, tak aby panel słoneczny mógł swobodnie gromadzić energię przez cały dzień. Należy jednak pamiętać, że lampy te najlepiej sprawdzają się w miejscach nasłonecznionych – im więcej światła słonecznego, tym dłużej będą świecić po zmroku.

Obsługa ogrodowych lamp solarnych LED o zmiennych barwach oświetlenia również nie sprawia trudności. Wyposażone są one w funkcję automatycznego włączania i wyłączania, dzięki czemu nie trzeba pamiętać o ręcznym sterowaniu oświetleniem. Ponadto część lamp wyposażona jest także w pilot, który umożliwia zmianę kolorów oraz trybów świecenia na odległość.

Dodatkowo możliwość zmiany barwy oświetlenia w przypadku tego typu ogrodowych lamp solarnych LED zapewnia możliwość kreowania wyjątkowego klimatu zarówno podczas codziennego relaksu przed domem, jak i podczas imprez urządzanych w ogrodzie. 

W jaki sposób można wykorzystać w ogrodzie lampy solarne zmieniających kolor?

Lampy solarne do ogrodu zmieniające kolor mogą być wykorzystane na wiele sposobów, w zależności od indywidualnych potrzeb i upodobań. Doskonale sprawdzają się one między innymi do:

  • podkreślania ścieżek i alejek — umieszczenie lamp solarnych wzdłuż ścieżek czy alejek sprawi, że będą one dobrze widoczne i bezpieczne nawet po zmroku. Możliwość zmiany koloru oświetlenia pozwoli natomiast nadać otoczeniu uroku i tajemniczości.
  • Oświetlania elementów architektury ogrodowej — lampy zmieniające kolor mogą być wykorzystane do podkreślenia piękna pergoli, altany czy fontanny. W zależności od wybranych kolorów i intensywności światła pozwalają uzyskać romantyczny, tajemniczy lub nowoczesny efekt.
  • Stworzenia strefy relaksu — lampy solarne zmieniające kolor mogą być umieszczone w pobliżu leżaków, hamaków czy miejsc do grillowania, aby stworzyć przytulną atmosferę sprzyjającą relaksowi. Dzięki możliwości sterowania kolorami światła, można dostosować emitowane przez nie oświetlenie do nastroju czy pory dnia.

Jakie lampy solarne do ogrodu zmieniające kolor można znaleźć w SolarLED?

W SolarLED znaleźć można dwa modele solarnych lamp ogrodowych wyposażonych w funkcję zmiany barwy światła. Pierwszym z nich jest lampa solarna Arkan, w postaci słupka oświetleniowego o wysokości 90 cm, który wykonany został z odpornego na działanie czynników zewnętrznych aluminium. Zapewnia on subtelne oświetlenie, które pozwala stworzyć wyjątkowy klimat w ogrodzie. 

Drugim z modeli jest natomiast lampa solarna Venus, w postaci naświetlacza, który może być zarówno montowany na ścianach budynku, jak i ustawiony na podłożu. Cechuje się on większym strumieniem świetlnym oraz oddzielnym panelem słonecznym. Dzięki temu samo źródło światła może być w tym przypadku zamontowane nawet w zacienionych miejscach, na przykład pod zadaszeniem tarasowym. 

Obie te lampy solarne do ogrodu zmieniające kolor wyposażone są w czujnik ruchu i zmierzchu, a także możliwość sterowania za pomocą pilota, pozwalającego na ustawienie odpowiedniego programu oświetlenia czy barwy emitowanego światła. Dzięki temu ich użytkowanie jest niezwykle wygodne. 

Zachęcamy do zapoznania się z tymi innowacyjnymi i efektownymi rozwiązaniami oświetleniowymi. Dzięki nim można stworzyć niezwykłą atmosferę w swoim ogrodzie, która pozwoli cieszyć się nim zarówno w dzień, jak i nocą.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl