Promocje
Lampa solarna Weles 8000 lumenów
Lampa solarna Weles 8000 lumenów

2 999,00 zł

Cena regularna: 3 396,00 zł

2 438,21 zł

Cena regularna: 2 760,98 zł

szt.
Lampa solarna YED 6000 lumenów
Lampa solarna YED 6000 lumenów

3 499,00 zł

Cena regularna: 3 799,00 zł

2 844,72 zł

Cena regularna: 3 088,62 zł

szt.
Lampa solarna Bilyard 18000 lumenów
Lampa solarna Bilyard 18000 lumenów

7 600,00 zł

Cena regularna: 8 100,00 zł

6 178,86 zł

Cena regularna: 6 585,37 zł

szt.
Lampa solarna Mars  3000 lumenów
Lampa solarna Mars 3000 lumenów

1 299,00 zł

Cena regularna: 1 499,00 zł

1 056,10 zł

Cena regularna: 1 218,70 zł

szt.
Lampa solarna YED 4000 lumenów
Lampa solarna YED 4000 lumenów

2 999,00 zł

Cena regularna: 3 399,00 zł

2 438,21 zł

Cena regularna: 2 763,41 zł

szt.
Lampy solarne LED, czyli sposób na oświetlenie posesji w czasach kryzysu 0
Lampy solarne LED, czyli sposób na oświetlenie posesji w czasach kryzysu

Lampy solarne LED, czyli sposób na oświetlenie posesji w czasach kryzysu

Rosnące ceny energii elektrycznej, które od 2019 roku wzrosły już o około 62%, zmuszają do poszukiwania oszczędności. Wiele osób stara się w związku z tym rezygnować z korzystania z urządzeń zasilanych elektrycznie, które nie są niezbędne do codziennego funkcjonowania. Wśród nich wymienić można między innymi oświetlenie ogrodowe. Brak oświetlenia posesji obniża jednak bezpieczeństwo jej mieszkańców. Dlatego też, zamiast decydować się na taki krok, warto rozważyć alternatywne rozwiązania, jakimi są ogrodowe lampy solarne LED.

Inwestycja w ogrodowe lampy solarne LED przynosi oszczędności

Na inwestycje w ogrodowe lampy solarne LED należy spojrzeć długofalowo. Prawdą jest bowiem to iż są one droższym rozwiązaniem oświetleniowym niż klasyczne oprawy. Koszt ich zakupu jest jednak jednorazowy i zwraca się w szybkim czasie w postaci oszczędności na rachunkach za energię elektryczną. 

Ogrodowe lampy solarne LED nie wymagają podłączenia do sieci energetycznej. Zastosowane w nich panele fotowoltaiczne same produkują prąd niezbędny do ich zasilania, dzięki akumulacji promieni słonecznych. W związku z tym zastosowanie ich na posesji wokół domu nie generuje żadnych kosztów eksploatacyjnych, w odróżnieniu od klasycznych rozwiązań oświetleniowych. 

Dodatkowo za zastosowaniem lamp solarnych LED w ogrodach przemawia jeszcze jedna kwestia. Jest nią wprowadzenie przez Polski rząd limitu zużycia energii elektrycznej, po którego przekroczeniu ceny prądu znacznie rosną. Tego typu oprawy oświetleniowe nie pobierają bowiem prądu, przez co nie przyczyniają się do wyższych opłat za prąd nawet w przypadku przekroczenia niskiego limitu zużycia energii.

Wymiana klasycznego oświetlenia ogrodowego na lampy solarne LED jest prostsza niż się to wydaje

Wiele osób rezygnuje z wymiany klasycznych, zewnętrznych opraw oświetleniowych na ogrodowe lampy solarne LED, gdyż realizacja tego przedsięwzięcia wydaje się im skomplikowana. W praktyce zadanie to jest jednak bardzo proste. Ogrodowe lampy solarne LED dzięki temu, że same produkują energię elektryczną potrzebną do ich zasilania, nie tylko nie generują kosztów związanych z ich użytkowaniem, ale także mogą być montowane w niemal dowolnym miejscu. Nie trzeba do nich doprowadzać zasilania, a co za tym idzie przeprowadzać prac ziemnych niszczących zagospodarowane już posesje. 

Taka swoboda i brak obaw o wysokość rachunków za prąd dodatkowo sprawia, że zastosowanie ogrodowych lamp solarnych LED jest także świetną okazją do zaplanowania na nowo oświetlenia posesji zgodnie z obecnymi potrzebami jej mieszkańców. 

Jakie ogrodowe lampy solarne LED można znaleźć w naszej ofercie?

W Solar LED oferujemy szeroki wybór ogrodowych lamp solarnych. Dzięki temu ich dobranie do każdych potrzeb oświetleniowych występujących na posesji nie stanowi najmniejszego problemu. Wśród nich wyróżnić można w związku z tym między innymi:

  • ogrodowe lampy solarne LED przeznaczone do montażu na słupach, które doskonale sprawdzają się jako oświetlenie wjazdów na posesje, czy otwartych przestrzeni, takie jak modele z kolekcji Pluton lub Saturn,
  • naścienne lampy solarne LED, za sprawą których z łatwością można oświetlić balkony, tarasy, altany, a także budynek czy znajdujący się na nim numer, ułatwiający jego odnalezienie czy też wjazdy do garażu, takie jak modele z kolekcji Uran lub Mirach,
  • ogrodowe lampy solarne LED przeznaczone do montażu w gruncie, idealnie sprawdzające się do oświetlania alejek i tras wyznaczonych do poruszania się po posesji, a także zapewniania dekoracyjnego oświetlenia podkreślającego po zmroku elementu małej architektury czy rabaty kwiatowe, 
  • niskie, słupkowe lampy solarne LED, które mogą być wykorzystywane do tego samego celu jak modele montowane w gruncie takie jak modele z kolekcji Shaula. 

Wszystkie z nich wyposażone są natomiast w zestawie w panel fotowoltaiczny o odpowiedniej mocy oraz akumulator kumulujący produkowaną przez niego energię. Dodatkowo mają one także wbudowany czujnik ruchu oraz czujnik zmierzchu, przez co działają w pełni automatycznie. Nowoczesny, ponadczasowy design ułatwia z kolei dopasowanie ich do każdego ogrodu.

Zachęcamy więc do zapoznania się z dostępnymi w naszym sklepie ogrodowymi lampami solarnymi LED. W przypadku wszelkich pytań związanych z ich doborem nasi specjaliści służą natomiast pomocą. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl