Kompaktowe i skuteczne lampy solarne LED Adara 0
Kompaktowe i skuteczne lampy solarne LED Adara

Kompaktowe i skuteczne lampy solarne LED Adara

W jednym z poprzednich wpisów przyglądaliśmy się dokładniej lampom solarnym LED z kolekcji Jupiter. Tym razem na tapet bierzemy więc modele z kolekcji Adara, które są kompaktowym i niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem. Omawiamy więc ich parametry, zastosowanie, a także elementy, które wyróżniają je spośród pozostałych lamp solarnych LED dostępnych w naszej ofercie. 

Jakie lampy solarne LED można znaleźć w kolekcji Adara?

Lampy solarne LED z kolekcji Adara to kompaktowe modele o wymiarach wynoszących maksymalnie 540 centymetrów długości i szerokości, a także 10,2 centymetra wysokości. W związku z tym wyróżniają się one kwadratowym kształtem obudowy, która wykonana została z odpornego na korozję aluminium wykończonego w uniwersalnym, czarnym matowym kolorze. Lampy te przeznaczone są do montażu na słupach, których zalecana wysokość uzależniona jest przede wszystkim od parametrów technicznych danego modelu, wywodzącego się z tej kolekcji. 

Budowa lamp solarnych LED Adara

Budowa lamp solarnych Adara jest stosunkowo prosta. W ich górnej części umieszczony został zintegrowany panel fotowoltaiczny odpowiedzialny za produkcję energii elektrycznej niezbędnej do zasilania oświetlenia. Dolna część lampy to natomiast dwa rzędy skutecznych i odpornych na różnorodne warunki pogodowe diod LED emitujących zimne światło o temperaturze barwowej 6000 K, a także lampka kontrolna oraz włącznik. Dodatkowo lampy solarne LED Adara wyposażone są także w specjalny element ułatwiający ich zamontowanie na słupie. 

Parametry lamp solarnych LED Adara

W kolekcji Adara znaleźć można trzy modele lamp solarnych LED, które różnią się między sobą parametrami technicznymi, dzięki temu ich dobór pod względem danych potrzeb jest znacznie ułatwiony. 

Moc LED oraz strumień świetlny tych lamp wynosi wobec tego:

  •  9 W i 1500 lumenów, 
  • 15 W i 2200 lumenów,
  •  22 W i 3500 lumenów.

W zależności od powyższych parametrów wyposażone są one natomiast w akumulatory o różnej pojemności, która równa jest odpowiednio 148 Wh, 222 Wh, a także 333 Wh. Wszystkie z nich są z kolei akumulatorami bazującymi na nowoczesnej technologii litowo-jonowej gwarantującej ich wysoką wydajność oraz długoletnią sprawność wynoszącą do 1500 cykli wraz z bezpieczeństwem użytkowania. 

Każda z lamp solarnych LED z kolekcji Adara spełnia klasę szczelności IP65, dzięki temu są one w pełni odporne na działanie zmiennych temperatur oraz niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dodatkowo na ich wyposażeniu znaleźć można również:

  • programator, pozwalający zaprogramować ich działanie w kilku trybach pracy, 
  • czujnik zmierzchu, automatycznie włączający lampę solarną LED po zachodzie słońca i wyłączający ją po wschodzie, 
  • czujnik ruchu, który pozwala na zaprogramowanie lampy tak, aby włączała się ona wyłącznie w momencie, kiedy wykryje on w swoim polu detekcji ruch. 

Gdzie lampy solarne LED Adara mogą zostać zastosowane?

Choć lampy solarne LED z kolekcji Adara cechują się kompaktowymi wymiarami oraz niewielką wagą, wciąż zachowują wysoką skuteczność oświetleniową. Dzięki temu mogą być one stosowane w wielu przypadkach, zapewniając odpowiednie oświetlenie danej przestrzeni, a także dostosowując się do niej bez najmniejszego pod względem stylistycznym za sprawą ich nowoczesnej, aluminiowej obudowy. 

Przede wszystkim lampy te najlepiej sprawdzają się jednak jako oświetlenie chodników i ciągów komunikacyjnych, a także skwerów, parków i deptaków. Dodatkowo nic nie stoi na przeszkodzie, aby zostały one zamontowane na posesjach prywatnych, zapewniając bezkosztowe oświetlenie ogrodów czy wjazdów. 

Zachęcamy więc do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty obejmującej lampy solarne LED Adara, a w razie pytań związanych z ich modelami do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą we wszelkich problematycznych kwestiach. 

Przeczytaj także o innych seriach naszych lamp solarnych LED:

Czym wyróżniają się lampy solarne LED Jupiter?

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl