Promocje
Lampa solarna Visage 3000 lumenów
Lampa solarna Visage 3000 lumenów

1 599,00 zł

Cena regularna: 1 699,00 zł

1 300,00 zł

Cena regularna: 1 381,30 zł

szt.
Lampa solarna Venus 2480
Lampa solarna Venus 2480

820,00 zł

Cena regularna: 870,00 zł

666,67 zł

Cena regularna: 707,32 zł

szt.
Lampa solarna Saturn 2000 lumenów
Lampa solarna Saturn 2000 lumenów

1 699,00 zł

Cena regularna: 1 799,00 zł

1 381,30 zł

Cena regularna: 1 462,60 zł

szt.
Lampa solarna Splix 5000 lumenów
Lampa solarna Splix 5000 lumenów

2 700,00 zł

Cena regularna: 2 800,00 zł

2 195,12 zł

Cena regularna: 2 276,42 zł

szt.
Lampa solarna Jupiter 6000 lumenów
Lampa solarna Jupiter 6000 lumenów

4 257,00 zł

Cena regularna: 4 357,00 zł

3 460,98 zł

Cena regularna: 3 542,28 zł

szt.
Jakie lampy solarne LED wybrać do oświetlania dużych przestrzeni? 0
Jakie lampy solarne LED wybrać do oświetlania dużych przestrzeni?

Jakie lampy solarne LED wybrać do oświetlania dużych przestrzeni?

Boiska sportowe, place przemysłowe, parkingi — wszystkie te miejsca łączy jedno, konieczność zastosowania skutecznego oświetlenia, które będzie efektywnie rozjaśniać ich rozległy obszar. Efekt ten uzyskać można natomiast poprzez wykorzystanie odpowiednio dobranych modeli solarnych lamp LED. To właśnie na nich skupimy się w tym artykule, omawiając w nim lampy Horizontal Solar, dostępne w naszej ofercie.

Czym są lampy Horizontal Solar?

Jeśli planujesz oświetlenie dużych przestrzeni za pomocą lamp solarnych LED, warto rozważyć wybór modeli o wysokiej wydajności i zaawansowanych funkcjach, które zapewnią niezawodne oświetlenie w różnorodnych warunkach. Takie właśnie są lampy Horizontal Solar. To modele o konstrukcji All in Two, co oznacza, że zastosowany w nich panel fotowoltaiczny jest niezależnym elementem, połączonym z oprawą za pomocą przewodu. Dzięki temu może być on montowany w całkiem innym miejscu niż sama lampa, zapewniając jej tym samym skuteczne zasilanie energią słoneczną. Możliwość montażu paneli słonecznych na poziomych płaszczyznach ułatwia maksymalizacje uzysku energii elektrycznej pozyskiwanej z promieni słonecznej. Dodatkowo gwarantuje pełną swobodę podczas montażu. Na przykład źródło światła może znajdować się pod zadaszeniem i wciąż zapewniać skuteczne oświetlenie. 

Czym wyróżniają się lampy solarne LED Horizontal Solar?

Lampy solarne LED Horizontal Solar wyróżniają się zaawansowanymi funkcjami, które sprawiają, że są one niezwykle skutecznym rozwiązaniem oświetleniowym. Przede wszystkim, wyposażone są w wysokiej jakości diody LED, które zapewniają duży strumień świetlny, pozwalający na skuteczne oświetlenie nawet bardzo dużych obszarów. 

Dodatkowo mają zastosowane czujniki zmierzchu i ruchu, które umożliwiają automatyczne włączanie się lampy po zmroku oraz w momencie wykrycia ruchu. Funkcje te przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa i oszczędności energii. 

Lampy Horizontal Solar są także modelami o klasie ochrony IP65, co sprawia, że są one idealnym rozwiązaniem do użytku na zewnątrz, nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Kąt nachylenia lampy jest z kolei regulowany. Dzięki temu umożliwia optymalne dostosowanie oświetlenia do konkretnych potrzeb i warunków terenowych

Ponadto lampy te są wyposażone w zabezpieczenia przed przepięciami i przegrzaniem, zapewniające ich bezpieczne i stabilne działanie przez długi czas użytkowania, a ich aktywny system sterowania reguluje natężenie prądu w celu utrzymania czasu świecenia nawet w ekstremalnie trudnych warunkach atmosferycznych. Dzięki tym zaawansowanym funkcjom, lampy solarne LED Horizontal Solar są nie tylko energooszczędne, ale także niezawodne i dostosowane do różnorodnych warunków użytkowania na zewnątrz.

Do jakich przestrzeni przeznaczone są lampy solarne LED Horizontal Solar?

Lampy solarne LED Horizontal Solar są doskonałym rozwiązaniem przystosowanym do różnorodnych przestrzeni zewnętrznych, zapewniającym w każdej z nich niezawodne i energooszczędne oświetlenie niezależnie od warunków i wymagań. 

W przypadku oświetlenia obiektów sportowych lampy te mogą zagwarantować jasne i równomierne światło niezbędne podczas zawodów i treningów, poprawiające widoczność i bezpieczeństwo użytkowników. 

W przypadku placów wokół hal produkcyjnych i magazynowych, gdzie istnieje wysokie zapotrzebowanie na intensywne oświetlenie, lampy Horizontal Solar mogą utrzymać ciągłość pracy oraz zapewnić bezpieczeństwo w miejscach szczególnie narażonych na przykład na włamania. 

Na parkingach i dużych placach publicznych, gdzie bezpieczeństwo i widoczność są kluczowe, lampy te stanowią z kolei niezawodne źródło światła, niezależnie od warunków zewnętrznych, przyczyniając się tym samym do poprawy widoczności i bezpieczeństwa w tych obszarach. 

Dzięki swojej wszechstronności i zaawansowanym funkcjom lampy Horizontal Solar są idealnym rozwiązaniem do różnorodnych przestrzeni zewnętrznych, zapewniając nie tylko optymalne oświetlenie, ale także oszczędność energii i niezawodność działania.

W ofercie Solar LED znaleźć można dwie kolekcje lamp z serii Horizontal Solar — Bengail oraz Bilyard. Zachęcamy do zapoznania się z nimi.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
{nocache:88d21c037da6f6cc1fa9eaeb9a8275b0#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl