do kasy suma: 0,00 zł
Promocje
Lampa solarna YED 6000 lumenów
Lampa solarna YED 6000 lumenów

3 499,00 zł

Cena regularna: 3 799,00 zł

2 844,72 zł

Cena regularna: 3 088,62 zł

szt.
Lampa solarna YED 4000 lumenów
Lampa solarna YED 4000 lumenów

3 099,00 zł

Cena regularna: 3 399,00 zł

2 519,51 zł

Cena regularna: 2 763,41 zł

szt.
Co wyróżnia lampy solarne LED Nomad? 0
Co wyróżnia lampy solarne LED Nomad?

Co wyróżnia lampy solarne LED Nomad?

Kolejną kolekcją lamp z naszej oferty, którą bierzemy na tapet w tej serii wpisów na naszym blogu, jest kolekcja lamp solarnych LED Nomad. Minimalistycznych, a zarazem niezwykle skutecznych i uniwersalnych opraw oświetleniowych, których użytkowanie nie generuje żadnych kosztów. Co je w związku z tym wyróżnia i w jakich przypadkach warto zdecydować się właśnie na ich zakup?

Minimalistyczny i nowoczesny design solarnych lamp LED Nomad

Nomad to kolekcja lamp solarnych LED, które wyróżniają się minimalistycznym i nowoczesnym designem. Ich prostokątny, lekko zaoblony kształt oraz szare wykończenie sprawia, że doskonale dopasowują się one do niemal każdej przestrzeni. Obudowa w przypadku tych lamp solarnych LED standardowo wykonana została z aluminium. Dzięki temu jest ona w pełni odporna na korozję i niszczenie pod wpływem czynników atmosferycznych. Jej klasa szczelności to natomiast IP67.

Lampy solarne LED Nomad przeznaczone są do montażu na słupie. Wyposażone są ruchomy element, który umożliwia kierowanie ich światła pod dowolnym kątem w zakresie 90 stopni. Oznacza to więc, że emitowane przez nią światło może być skierowane zarówno prostopadle do podłoża, jak i równolegle z nim. 

Najważniejsze parametry lamp solarnych LED z kolekcji Nomad

Do najważniejszych parametrów jakimi wyróżniają się lampy solarne LED z kolekcji Nomad, zaliczyć można to, że wyposażone są one w czujnik zmierzchu. Dzięki temu emitowane przez nie oświetlenie włącza się automatycznie wraz z zachodem słońca. Dodatkowo razem z nim zastosowany w nich został także czujnik ruchu, umożliwiający ustawienie lampy tak, aby włączała się ona wyłącznie po wykryciu ruchu w obszarze jego detekcji, co pozwala na oszczędzanie produkowanej przez jej panel fotowoltaiczny energii. 

Oprócz tego lampy solarne LED wyposażone są w nowoczesne akumulatory bazujące na technologii LiFePO4, które cechują się wysoką wydajnością i żywotnością do 2000 cykli. Czas potrzebny do ich pełnego naładowanie to natomiast około 6 h oświetlenia światłem słonecznym panela fotowoltaicznego.  

Nietypowym rozwiązaniem w przypadku lamp solarnych LED z kolekcji Nomad jest natomiast to, że zastosowany w nich panel fotowoltaiczny nie jest zamontowany w górnej części ich obudowy, a pod nią. Przyjmuje on w związku z tym postać tubowego elementu, do którego są w stanie docierać promienie słoneczne z każdej strony. 

Dostępne modele lamp solarnych LED w kolekcji Nomad

W kolekcji Nomad znaleźć można 6 modeli lamp solarnych LED, które różnią się między sobą mocą LED, mocą zastosowanego w nich panelu fotowoltaicznego, a tym samym także pojemnością akumulatora. Są nimi natomiast:

  • lampa solarna LED Nomad 4800 o strumieniu świetlnym 4 800 lm, o mocy LED wynoszącej 30 W oraz wyposażona w akumulator LiFePO4 o pojemności 307 Wh i panel solarny o mocy 140 W,
  • lampa solarna LED Nomad 6800 o strumieniu świetlnym 6 800 lm, o mocy LED wynoszącej 50 W oraz wyposażona w akumulator LiFePO4 o pojemności 460 Wh i panel solarny o mocy 280 W,
  • lampa solarna LED Nomad 8800 o strumieniu świetlnym 8 800 lm, o mocy LED wynoszącej 60 W oraz wyposażona w akumulator LiFePO4 o pojemności 538 Wh i panel solarny o mocy 400 W,
  • lampa solarna LED Nomad 12800 o strumieniu świetlnym 12 800 lm, o mocy LED wynoszącej 80 W oraz wyposażona w akumulator LiFePO4 o pojemności 768 Wh i panel solarny o mocy 560 W,
  • lampa solarna LED Nomad 14800 o strumieniu świetlnym 14 800 lm, o mocy LED wynoszącej 100 W oraz wyposażona w akumulator LiFePO4 o pojemności 921 Wh i panel solarny o mocy 600 W.

Zastosowanie lamp solarnych LED Nomad

Solarne lampy LED z kolekcji Nomad to modele cechujące się dużą uniwersalnością pod względem tego, gdzie mogą być one zastosowane. Doskonale sprawdzają się one zarówno w przestrzeniach miejskich, oświetlając ciągi komunikacyjne, jak i na posesjach prywatnych czy firmowych. Oprócz tego ich ruchoma obudowa sprawia, że z powodzeniem mogą zostać one wykorzystane także do oświetlania obiektów sportowych. Szeroki wybór lamp solarnych LED Nomad pod względem ich mocy ułatwia natomiast ich dobranie do różnorodnych potrzeb. 

Decydując się na zakup solarnych lamp LED z kolekcji Nomad, należy pamiętać, że sprzedawane są one bez słupa oświetleniowego (masztu) oraz fundamentu niezbędnego do ich montażu w zestawie. Elementy te znaleźć można jednak także w naszej ofercie. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
{nocache:a2f8269168c773e54e5cb02b438e18af#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl