do kasy suma: 0,00 zł

Lampa solarna Nero 4000 lumenów

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 90 dni
Cena brutto: 3 700,00 zł 3700.00
Cena netto: 3 008,13 zł
dodaj do przechowalni

Opis

 

Cechy lampy solarnej Nero 4000:

 • łatwa instalacja bez kabli i zasilania z sieci,
 • bateria litowo-jonowa z długą żywotnością,
 • nowoczesny design, wytrzymała obudowa ze szkła hartowanego, 
 • wysokiej jakości diody LED (strumień świetlny 4000 lm*),
 • Zabezpieczenie przed przepięciami i przegrzaniem.
 • monokrystaliczny panel solarny,
 • regulowany kąt nachylenia lampy,
 • czujniki zmierzchu,
 • system prostej wymiany baterii,
 • odporność na warunki otoczenia IP65,
 • aktywny system sterowania, który zmienia natężenie prądu tak, aby utrzymać czas świecenia oprawy nawet w ekstremalnie trudnych warunkach atmosferycznych,
 • akumulator ma program izolacji cieplnej i monitorowania temperatury w celu ochrony przed temperaturą ładowania i rozładowania.

*miara strumienia świetlnego jest pomocna przy określaniu zamienników żarówek standardowych, np. oświetlenie LED o strumieniu 2000 lm odpowiada 150 W żarówce standardowej.

 

Lampy SolarLED sprawdzą się w każdych warunkach od oświetlenia prywatnych posesji, poprzez przestrzeń publiczną jak parki, place zabaw, drogi, ulice aż po oświetlenie obiektów przemysłowych, handlowych lub hotelowych.

SolarLED to przełomowa technologia i przyjazny dla środowiska sposób oświetlenia dowolnej przestrzeni bez konieczności prowadzenia przewodów zasilających. SolarLED to energooszczędne rozwiązanie, pozwalające na ograniczenie zużycia energii elektrycznej. Lampy wykorzystują energię słoneczną, którą absorbują w ciągu dnia poprzez wbudowane panele fotowoltaiczne, a następnie przekształcają ją w energię elektryczną i magazynują w akumulatorze. Po zmierzchu automatycznie włączają się, dając łagodne światło z wydajnego źródła LED.

 

Cena dotyczy oprawy. Do kompletu należy dobrać odpowiedni słup i fundament.

 

Ważne informacje dotyczące działania lamp solarnych.

 

 1. Lampy nie należy montować w cieniu między drzewami lub między budynkami, które są wyższe od lampy, gdyż doprowadzi to do niewystarczającej absorpcji światła słonecznego, mniejszej ilości zmagazynowanej w baterii energii i  tym samym do krótszego świecenia lampy solarnej.
 2. Czas ładowania lamp solarnych jest uzależniony od następujących czynników: obszaru geograficznego, pory roku, ilości dni słonecznych, pochmurnych i deszczowych, czasu trwania nocy i dnia, temperatury otoczenia, opadów śniegu, mocy oświetlenia, pojemności akumulatora, mocy  panelu   solarnego.
 3. Mniejsza intensywność oświetlenia oraz krótszy czas świecenia lamp solarnych lub nie załączenie się lampy w porze zimowej spowodowane jest mniejszą ilością energii skumulowanej w baterii i jest zjawiskiem powszechnym oraz nie świadczy o niesprawnym urządzeniu. Mają na to wpływ czynniki występujące o tej porze roku w naszej strefie klimatycznej m.in. mniejsza ilość dni słonecznych, więcej dni pochmurnych, mniejszy kąt padania promieni słonecznych,  czasu trwania nocy i dnia, temperatury otoczenia, opadów śniegu.
 4. Używanie lampy w temperaturach powyżej 60˚C lub poniżej -25˚C może doprowadzić do uszkodzenia akumulatora lub obniży jego żywotność.
 5. Należy wybrać odpowiedni tryb świecenia dostosowany do potrzeb i pory roku.
 6. Należy regularnie czyścić panel słoneczny, sugeruje się czyścić panel co najmniej raz na pół roku.

 

 

 

 

Dodatkowe informacje:

1. Nie montuj lampy w cieniu lub między dwoma budynkami, które są wyższe od lampy, gdyż może to doprowadzić do niewystarczającej absorpcji światła słonecznego.

2. Używanie lampy w temperaturach powyżej 60˚C lub poniżej -25˚C  może doprowadzić do uszkodzenia akumulatora lub obniży jego żywotność.

3. Nie używaj niestandardowych akcesoriów do montażu lampy.

4. Wybierz odpowiedni tryb świecenia dostosowany do potrzeb.

 

Uwagi:

1.Trzymaj lampę daleko od ognia celem uniknięcia pożaru lub eksplozji.

2.Demontażu lampy celem wymiany części lampy, powinien być wykonany przez profesjonalistę, celem uniknięcia jej uszkodzenia.

3.Zabrania się demontażu lamp samodzielnie.

4.Jeśli lampa nie zostanie naładowana przez 10 dni, bateria może nie działać prawidłowo, należy ją ładować w świetle słonecznym.

5.Aby lampa działała w idealnym stanie przez długi czas, należy regularnie czyścić panel słoneczny, sugeruje się czyścić panel co najmniej raz na pół roku.

 

Dane techniczne

Temperatura barwowa 4000 K
Moc LED 21 W
Pojemność akumulatora 230,88 Wh
Akumulator Li-ion
Panel solarny 37,5 W
Żywotność akumulatora 1500 cykli
Czas pełnego ładowania akumulatora 9h bezpośrednio ze światła słonecznego
Sugerowana wysokość montażu 4 m
Sugerowana odległość montażu 15 m
Klasa szczelności IP65
Obudowa Alumnium
Programator Nie
Czujnik zmierzchu Tak
Czujnik ruchu Nie
Pilot Nie
Waga 8,5 kg
Długość 820mm
Szerokość 363mm
Wysokość 76mm
Gwarancja 24 miesiące

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

17 kwietnia 2023

Estetyka lampy jest bardzo atrakcyjna. Jej nowoczesny design i czarne wykończenie doskonale pasują do mojego otoczenia zewnętrznego, dodając elegancji i stylu do mojego podwórka.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl