do kasy suma: 0,00 zł

Solarne lampy YED LED

Oświetlenie LED stało się bardzo popularne na obiektach przemysłowych, a także na drogach, czy parkingach. Nasze produkty, takie jak lampy solarne YED charakteryzują się bardzo dużym strumieniem świetlnym, który sprawia, że idealnie sprawdza się na obiektach każdego rodzaju. Oświetlenie solarne YED ponadto odznacza się bardzo wysoką energooszczędnością i niezależnością energetyczną, co daje mu szerokie spektrum zastosowań.

Można je wykorzystać, w takich miejscach jak:

Jak widać, YED solarne lampy LED znajdują wiele zastosowań w szerokim zakresie. W naszej ofercie znajdują się różne modele lamp z tej serii, przez co każdy klient może swobodnie wybrać model, który będzie dobrze pasował do jego potrzeb i uwzględniał charakterystykę oświetlanego obiektu.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Solarne oświetlenie LED YED – dlaczego technologia LED jest optymalna?

Biorąc pod uwagę, jak eksploatuje się lampy uliczne i oświetlenie o podobnej charakterystyce, technologia LED wykorzystana w lampach z serii YED jest optymalna. Wiąże się to z bardzo wysoką trwałością lamp, która nawet kilkukrotnie przekracza konwencjonalne źródła oświetlenia. Ponadto jest to technologia niezwykle energooszczędna, co sprawia, że panele solarne wbudowane w lampy pozwalają na ciągłe świecenie nawet przez 10 dni przy intensywnym zachmurzeniu. Taka efektywność pracy sprawia, że modele, takie jak lampa solarna YED 100W może być z powodzeniem wykorzystana, jako lampa uliczna.

Lampy solarne YED – jaki model wybrać?

Oświetlenie solarne YED w naszej ofercie występuje w różnych wariantach. Najmniejsze lampy mają moc na poziomie 40W i strumień świetlny 4000 lumenów. Montuje się je na wysokości około 4 metrów i mogą służyć na obiektach publicznych, jak i prywatnych. Najmocniejsze modele, takie jak mapa solarna YED 120W ma aż 12000 lumenów i można ją zamontować na wysokości do 12 metrów. Nada się jako oświetlenie uliczne lub oświetlenie dużych obiektów przemysłowych. Ponadto lampy YED są wyposażone w system automatycznego oczyszczania panelu fotowoltaicznego, co ułatwia eksploatację.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl