Solarne lampy LED Adara

Budując instalacje oświetleniowe, coraz więcej osób decyduje się na technologię LED. Dostępne u nas lampy solarne Adara wykorzystują najważniejszy walor tego rozwiązania, czyli energooszczędność z wydajnymi panelami, które wystarczają, by zapewnić lampie pełną niezależność od sieci energetycznej. Ponadto oświetlenie solarne Adara występuje w zróżnicowanych wersjach, co pozwala na łatwe dobranie odpowiedniego modelu, do różnego rodzaju miejsc instalacji.

Dostępne u nas lampy mogą być montowane w takich miejscach jak:

Możliwości zastosowania lamp LED w wersji solarnej są bardzo duże. W naszym asortymencie oferujemy zarówno same lampy, jak i zestawy latarni, które można wykorzystać do stworzenia kompleksowych instalacji oświetleniowych. Odpowiednie dopasowanie i wysoka jakość dystrybuowanych przez nas słupów, wraz z lampami marki SolarLED pozwala na wykorzystanie zarówno na posesjach prywatnych, jak i publicznych. Są one bowiem przystosowane do intensywnej eksploatacji.

Lampa solarna Adara 1500 - 15W

Lampa solarna Adara 1500 - 15W
Lampa solarna Adara 1500 - 15W

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena brutto: 1 768,00 zł (netto: 1 437,40 zł )
szt.

Lampa solarna Adara 2200 - 22W

Lampa solarna Adara 2200 - 22W
Lampa solarna Adara 2200 - 22W

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena brutto: 2 200,00 zł (netto: 1 788,62 zł )
szt.

Lampa solarna Adara 3500 - 35W

Lampa solarna Adara 3500 - 35W
Lampa solarna Adara 3500 - 35W

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena brutto: 2 600,00 zł (netto: 2 113,82 zł )
szt.

Latarnia solarna Adara 15W

Latarnia solarna Adara 15W
Latarnia solarna Adara 15W

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni

Cena brutto: 2 550,00 zł (netto: 2 073,17 zł )
szt.

Adara solarne lampy LED – czy technologia LED się opłaca?

Charakterystyka użytkowania lamp ulicznych oraz oświetlających ciągi komunikacyjne jest taka, że wskazana jest duża żywotność. Solarne oświetlenie LED Adara jest wyjątkowo trwałe, gdyż baterie litowo-jonowe ładowane przez wydajne panele polikrystaliczne wytrzymują nawet 1500 cykli ładowania. Dodatkowo sam demontaż baterii jest bardzo łatwy. Dzięki wysokiej energooszczędności, panele stosowane w lampach solarnych Adara wystarczają, by skutecznie naładować baterie, zapewniając niezależność od zewnętrznych źródeł energii. Lampy mogą świecić nawet 10 dni, jeśli baterie zostaną w pełni naładowane.

Lampy solarne Adara – wiele wariantów do różnych obiektów

Oświetlenie solarne Adara jest u nas dostępne w różnych wersjach. Podstawowy wariant lampy z tej kolekcji ma strumień świetlny na poziomie 1500 lumenów. Lampa solarna Adara 1500 może być zamontowana na wysokości 3-4 metrów, co czyni z niej dobrą propozycję dla osób szukających oświetlenia ogrodu lub parkingu. Najmocniejsza wersja z tej kolekcji, lampa solarna Adara 3500 ma moc na poziomie 35W i montuje się ją na wysokości nawet 5-6 metrów. Może to być więc wyposażenie obiektów przemysłowych, dużych placów lub służyć, jako oświetlenie uliczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, mamy w ofercie szerokie spektrum słupów aluminiowych i stalowych, które pozwolą zamontować lampy na różnych wysokościach.

Automatyczne lampy LED

Walorów funkcjonalnych lampom z kolekcji Adara dają wbudowane czujniki ruchu reagujące na ruch, nawet z odległości ośmiu metrów. Ponadto lampy wyposażono w czujnik zmierzchu i czujnik emisji światła. Pozwala to całkowicie zautomatyzować eksploatację lampy.

Poza walorami użytkowymi niewątpliwą zaletą lamp jest ich estetyka. Wyglądają one nowocześnie, przez co świetnie skomponują się w starannie projektowane ogrody lub przestrzenie publiczne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl