do kasy suma: 0,00 zł

Lampa solarna Saturn 2000 + Bonus Eris 1000

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena brutto: 1 599,00 zł 1599.00
Cena netto: 1 300,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: 6C7B-9014E_20230419155008

Opis

Zdobądź najwyższej jakości oświetlenie SolarLED dla swojego domu lub firmy dzięki promocji na lampę solarną Saturn 2000, przy zakupie której za darmo otrzymasz lampę solarną Eris 1000 oraz darmową dostawę pod wskazany przez Ciebie adres.

Ciesz się jasnym oraz wydajnym oświetleniem bez żadnych kłopotów z elektrycznością dzięki SolarLED. Pospiesz się i kup teraz aby zdążyć skorzystać z tej wspaniałej okazji!

 

 


Cechy lampy Saturn 2000:

 


Cechy lampy Eris 1000:

 

Strumień świetlny

Temperatura barwowa

Moc LED

Akumulator

Pojemność akumulatora

Panel solarny

Żywotność akumulatora

Klasa szczelności

2000 lumenów

6000 K

13 W

Li-ion

115,4 Wh

18 W

1500 cykli

IP65
1000 lumenów

4000 K

6,3 W

Li-ion

7,4 Wh

0,5 W

1500 cykli

IP65

 

 

Lampy SolarLED sprawdzą się w każdych warunkach od oświetlenia prywatnych posesji, poprzez przestrzeń publiczną jak parki, place zabaw, drogi, ulice aż po oświetlenie obiektów przemysłowych, handlowych lub hotelowych.

SolarLED to przełomowa technologia i przyjazny dla środowiska sposób oświetlenia dowolnej przestrzeni bez konieczności prowadzenia przewodów zasilających. SolarLED to energooszczędne rozwiązanie, pozwalające na ograniczenie zużycia energii elektrycznej. Lampy wykorzystują energię słoneczną, którą absorbują w ciągu dnia poprzez wbudowane panele fotowoltaiczne, a następnie przekształcają ją w energię elektryczną i magazynują w akumulatorze. Po zmierzchu automatycznie włączają się, dając łagodne światło z wydajnego źródła LED.

Cena dotyczy oprawy Saturn 2000, przy zakupie której dodajemy oprawę Eris 1000 za darmo. Do kompletu należy dobrać odpowiedni słup i fundament. 

 

Ważne informacje dotyczące działania lamp solarnych.

 

 1. Lampy nie należy montować w cieniu między drzewami lub między budynkami, które są wyższe od lampy, gdyż doprowadzi to do niewystarczającej absorpcji światła słonecznego, mniejszej ilości zmagazynowanej w baterii energii i  tym samym do krótszego świecenia lampy solarnej.
 2. Czas ładowania lamp solarnych jest uzależniony od następujących czynników: obszaru geograficznego, pory roku, ilości dni słonecznych, pochmurnych i deszczowych, czasu trwania nocy i dnia, temperatury otoczenia, opadów śniegu, mocy oświetlenia, pojemności akumulatora, mocy  panelu   solarnego.
 3. Mniejsza intensywność oświetlenia oraz krótszy czas świecenia lamp solarnych lub nie załączenie się lampy w porze zimowej spowodowane jest mniejszą ilością energii skumulowanej w baterii i jest zjawiskiem powszechnym oraz nie świadczy o niesprawnym urządzeniu. Mają na to wpływ czynniki występujące o tej porze roku w naszej strefie klimatycznej m.in. mniejsza ilość dni słonecznych, więcej dni pochmurnych, mniejszy kąt padania promieni słonecznych,  czasu trwania nocy i dnia, temperatury otoczenia, opadów śniegu.
 4. Używanie lampy w temperaturach powyżej 60˚C lub poniżej -25˚C może doprowadzić do uszkodzenia akumulatora lub obniży jego żywotność.
 5. Należy wybrać odpowiedni tryb świecenia dostosowany do potrzeb i pory roku.
 6. Należy regularnie czyścić panel słoneczny, sugeruje się czyścić panel co najmniej raz na pół roku.

 

Warunki Promocji Lampy Solarnej Saturn 2000

Postanowienia wstępne

 1. Niniejsze warunki promocji pod nazwą: Promocja Lampy Solarnej Saturn 2000 określają zasady funkcjonowania, warunki oraz zakres i procedurę reklamacyjną promocji, zasady korzystania oraz uprawnienia przysługujące osobom biorącym udział w promocji, a także obowiązki Organizatora.
 2. Organizatorem promocji jest firma SolarLED Sp. z o.o., z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Rynek 3/1, 47-200 Kędzierzyn-Koźle (który stanowi także adres do doręczeń), zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem KRS 0000593273, posiadającą NIP 6762498450 oraz REGON 363280107, adres poczty elektronicznej: biuro@solarled.pl, numer telefonu kontaktowego 500 744 855.
 3. Promocja prowadzona jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, w Serwisie Internetowym dostępnym pod adresem: https://solarled.pl/ w social mediach oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@solarled.pl .
 4. Promocja skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm, którzy dokonają zakupu w wyznaczonym okresie promocyjnym i nie dotyczy klientów/firm kupujących hurtowo.
 5. Promocja ogłaszana jest w ramach Serwisu Internetowego, w tym w ramach strony : https://solarled.pl/ oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej biuro@solarled.pl .
 6. Wszelkie pytania dotyczące promocji można kierować na adres e-mail: biuro@solarled.pl .

 

Przedmiot promocji i warunki skorzystania z promocji

 1. Przedmiotem promocji jest otrzymanie darmowej lampy ERIS 1000 oraz przesyłki za 0 zł. Z promocji mogą skorzystać klienci którzy zakupili w wyznaczonym okresie promocyjnym lampę Saturn 2000. Do każdej zakupionej w wyznaczonym okresie promocyjnym jednej sztuki lampy Saturn 2000 zostanie dołączona jedna sztuka lampy ERIS 1000.
 2. Promocja nie łączy się z innymi promocjami, akcjami promocyjnymi.
 3. Promocja obowiązuje od dnia 20 kwietnia 2023 roku do dnia 31 maja 2023 roku lub do wyczerpania zapasów.
 4. Aby skorzystać z promocji należy złożyć zamówienie drogą elektroniczną za pośrednictwem poczty elektronicznej, wysyłając email z zamówieniem na adres: biuro@solarled.pl, wskazując jedną z wymienionych lamp solarnych. Promocja nie dotyczy zamówień lamp zakupionych przez serwis allegro.pl.
 5. Dane osobowe uczestników promocji będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji promocji i będą chronione zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.
 6. Nagrody lub inne gratyfikacje nie są przewidziane w ramach tej promocji.
 7. Przystąpienie do promocji jest równoznaczne z akceptacją warunków promocji.
 8. W przypadku zwrotu lampy solarnej Saturn 2000 zakupionej w promocji, gratisowa lampa solarna Eris 1000 również musi zostać zwrócona. Zwrotowi podlegają tylko produkty nieuszkodzone i nie noszące śladów użytkowania. Zwrot należy zgłosić pisemnie do 14 dni, drogą elektroniczną przesyłając wypełniony formularz odstąpienia od umowy: https://solarled.pl/public/assets/zwrot.pdf
 9. Zwracane produkty powinny być dostarczone w oryginalnym opakowaniu na koszt kupującego na adres doręczeń.
 10. Wszelkie reklamacje zakupionych w promocji lamp solarnych można zgłaszać zgodnie z regulaminem sklepu, pisemnie drogą elektroniczną przesyłając wypełniony formularz reklamacyjny dostępny na stronie na adres email biuro@solarled.plhttps://solarled.pl/userdata/public/assets//PROTOKO%CC%81%C5%81%20ZG%C5%81OSZENIA%20REKLAMACJI.pdf
 11. Po przesłaniu formularza reklamacyjnego na adres biuro@solarled.pl, pracownik sklepu kontaktuje się z klientem w celu uzgodnienia szczegółów reklamacji. Następnie Kupujący wysyła reklamowane produkty do siedziby sprzedającego na swój koszt. W przypadku reklamacji zasadnej, koszt przesyłki zwrotnej do klienta ponosi sprzedawca, a w przypadku reklamacji niezasadnej koszty przesyłki zwrotnej ponosi kupujący.
 12. Reklamacja dotycząca przedmiotu promocji SolarLED Sp. z o.o. rozpatruje zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w tym w szczególności z przepisami Kodeksu cywilnego.

Postanowienia końcowe

 1. Niniejsze warunki promocji są dostępne pod adresem www.solarled.pl
 2. W zakresie nieuregulowanym w niniejszych warunkach promocji zastosowanie mają odpowiednio postanowienia regulaminu sklepu internetowego www.solarled.pl
 3. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu promocji w przypadku zaistnienia ważnej przyczyny rozumianej jako:
  a) zmiana przepisów prawa regulujących zasady przeprowadzania promocji, wpływająca na
  wzajemne prawa i obowiązki SolarLED Sp. z o.o. i Uczestników Promocji;
  b) technicznymi zmiana sposobu przeprowadzania promocji spowodowana względami lub
  technologicznymi (w szczególności aktualizacji wymagań technicznych wskazanych w warunkach i regulaminie);
  c) zmiana przepisów prawa regulujących sprzedaż produktów lub świadczenie usług drogą
  elektroniczną przez SolarLED Sp. z o.o. wpływająca na wzajemne prawa i obowiązki określone w Umowie Sprzedaży lub zmiana interpretacji powyższych przepisów prawa wskutek orzeczeń sądów, decyzji, rekomendacji lub zaleceń właściwych w danym zakresie urzędów lub organów;
  d) zmiana zakresu lub świadczenia usług, do których stosują się zapisy regulaminu sklepu, poprzez wprowadzenie nowych, modyfikację lub wycofanie przez SolarLED Sp. z o.o. dotychczasowych funkcjonalności lub usług objętych regulaminem sklepu
 4. W przypadku dokonania zmiany w Warunkach Promocji, SolarLED Sp. z o.o. udostępni tekst jednolity Warunków Promocji poprzez jego publikację w Serwisie Internetowym. Zmiany Warunków Promocji obowiązują od momentu wyraźnego ich wskazania i umieszczenia w Serwisie Internetowym.
 5. Wszelkie spory wynikłe w związku z promocją będą rozwiązywane przez sąd właściwy dla siedziby Organizatora promocji.

 

Opinie o produkcie (1)

23 maja 2023

doskonała! Zasilanie słoneczne, łatwa instalacja, jasne światło i wbudowany czujnik zmierzchu. Super!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl