do kasy suma: 0,00 zł

Lampa solarna Bengali 4800 lumenów

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 60 dni
Cena brutto: 3 499,00 zł 3499.00
Cena netto: 2 844,72 zł
dodaj do przechowalni

Opis

 

Cechy lampy solarnej Bengali 4800:

 • łatwa instalacja bez kabli i zasilania z sieci,
 • akumulator LiFePO4 z długą żywotnością do 4000 cykli,
 • nowoczesny design, wytrzymała obudowa z aluminium, 
 • wysokiej jakości diody LED (strumień świetlny 4800 lm*),
 • Zabezpieczenie przed przepięciami i przegrzaniem.
 • monokrystaliczny panel solarny,
 • regulowany kąt nachylenia lampy,
 • czujniki zmierzchu i ruchu,
 • system prostej wymiany baterii,
 • odporność na warunki otoczenia IP65,
 • aktywny system sterowania, który zmienia natężenie prądu tak, aby utrzymać czas świecenia oprawy nawet w ekstremalnie trudnych warunkach atmosferycznych,
 • akumulator ma program izolacji cieplnej i monitorowania temperatury w celu ochrony przed temperaturą ładowania i rozładowania.

*miara strumienia świetlnego jest pomocna przy określaniu zamienników żarówek standardowych, np. oświetlenie LED o strumieniu 2000 lm odpowiada 150 W żarówce standardowej.

 

Lampy SolarLED sprawdzą się w każdych warunkach od oświetlenia prywatnych posesji, poprzez przestrzeń publiczną jak parki, place zabaw, drogi, ulice aż po oświetlenie obiektów przemysłowych, handlowych lub hotelowych.

SolarLED to przełomowa technologia i przyjazny dla środowiska sposób oświetlenia dowolnej przestrzeni bez konieczności prowadzenia przewodów zasilających. SolarLED to energooszczędne rozwiązanie, pozwalające na ograniczenie zużycia energii elektrycznej. Lampy wykorzystują energię słoneczną, którą absorbują w ciągu dnia poprzez wbudowane panele fotowoltaiczne, a następnie przekształcają ją w energię elektryczną i magazynują w akumulatorze. Po zmierzchu automatycznie włączają się, dając łagodne światło z wydajnego źródła LED.

 

Cena dotyczy oprawy. Do kompletu należy dobrać odpowiedni słup i fundament.

 

Na specjalne zamówienie dostępny jest model hybrydowy z możliwością podpięcia do sieci 220V.

 

Ważne informacje dotyczące działania lamp solarnych.

 

 1. Lampy nie należy montować w cieniu między drzewami lub między budynkami, które są wyższe od lampy, gdyż doprowadzi to do niewystarczającej absorpcji światła słonecznego, mniejszej ilości zmagazynowanej w baterii energii i  tym samym do krótszego świecenia lampy solarnej.
 2. Czas ładowania lamp solarnych jest uzależniony od następujących czynników: obszaru geograficznego, pory roku, ilości dni słonecznych, pochmurnych i deszczowych, czasu trwania nocy i dnia, temperatury otoczenia, opadów śniegu, mocy oświetlenia, pojemności akumulatora, mocy  panelu   solarnego.
 3. Mniejsza intensywność oświetlenia oraz krótszy czas świecenia lamp solarnych lub nie załączenie się lampy w porze zimowej spowodowane jest mniejszą ilością energii skumulowanej w baterii i jest zjawiskiem powszechnym oraz nie świadczy o niesprawnym urządzeniu. Mają na to wpływ czynniki występujące o tej porze roku w naszej strefie klimatycznej m.in. mniejsza ilość dni słonecznych, więcej dni pochmurnych, mniejszy kąt padania promieni słonecznych,  czasu trwania nocy i dnia, temperatury otoczenia, opadów śniegu.
 4. Używanie lampy w temperaturach powyżej 60˚C lub poniżej -25˚C może doprowadzić do uszkodzenia akumulatora lub obniży jego żywotność.
 5. Należy wybrać odpowiedni tryb świecenia dostosowany do potrzeb i pory roku.
 6. Należy regularnie czyścić panel słoneczny, sugeruje się czyścić panel co najmniej raz na pół roku.

 

 

 

 

Dodatkowe informacje:

1. Nie montuj lampy w cieniu lub między dwoma budynkami, które są wyższe od lampy, gdyż może to doprowadzić do niewystarczającej absorpcji światła słonecznego.

2. Używanie lampy w temperaturach powyżej 60˚C lub poniżej -25˚C  może doprowadzić do uszkodzenia akumulatora lub obniży jego żywotność.

3. Nie używaj niestandardowych akcesoriów do montażu lampy.

4. Wybierz odpowiedni tryb świecenia dostosowany do potrzeb.

 

Uwagi:

1.Trzymaj lampę daleko od ognia celem uniknięcia pożaru lub eksplozji.

2.Demontażu lampy celem wymiany części lampy, powinien być wykonany przez profesjonalistę, celem uniknięcia jej uszkodzenia.

3.Zabrania się demontażu lamp samodzielnie.

4.Jeśli lampa nie zostanie naładowana przez 10 dni, bateria może nie działać prawidłowo, należy ją ładować w świetle słonecznym.

5.Aby lampa działała w idealnym stanie przez długi czas, należy regularnie czyścić panel słoneczny, sugeruje się czyścić panel co najmniej raz na pół roku.

 

Dane techniczne

Strumień świetlny 4800 lm
Temperatura barwowa 6000 K
Moc LED 30 W
Pojemność akumulatora 307 Wh
Akumulator LiFePO4
Panel solarny 80 W
Żywotność akumulatora 4000 cykli
Czas pełnego ładowania akumulatora 4h bezpośrednio ze światła słonecznego
Klasa szczelności IP67
Obudowa aluminium
Programator Tak
Czujnik zmierzchu Tak
Czujnik ruchu Tak
Pilot Nie
Wymiary lampy 568x250x102 mm
Waga lampy 9,6 kg
Wymiary panelu 550x760x30 mm
Waga panelu 5,30 kg
Gwarancja 24 miesiące

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl